Rozhovory
0

Michal Reissinger: Tohle na body neskončí

Organizace I Am Fighter přináší na svém prvním galavečeru souboje K-1 v malých rukavicích a hned nasazuje nejatraktivnější pyramidu těžkých vah. Jako prvního účastníka si představíme Michala Reissingera, který se střetne s Jiřím Stariatem. Jak ti vyhovují pravidla K-1 v malých rukavicích? Zápasy v malých rukavicích se mi velmi líbí. Je to divácky atraktivní a […]

Organizace I Am Fighter přináší na svém prvním galavečeru souboje K-1 v malých rukavicích a hned nasazuje nejatraktivnější pyramidu těžkých vah. Jako prvního účastníka si představíme Michala Reissingera, který se střetne s Jiřím Stariatem.

Jak ti vyhovují pravidla K-1 v malých rukavicích?

Zápasy v malých rukavicích se mi velmi líbí. Je to divácky atraktivní a určitě to bude hit. Sám jsem velký fanoušek ONE FC, kde to jedou už dlouho, tak se na to upřímně těším i u nás.

Uvítal bys častější zařazení těchto pravidel na galavečery?

Teď to tady u nás začíná. Myslím si, že když se to bude lidem líbit, tak si to své místo na scéně najde. Atraktivnosti se to rovná určitě MMA. Ta zem baví stejně jen mizivý procento fanatiků, což dokládá i celosvětový trend moderního MMA, a to dělat zápas v postoji.

Jak změníš styl boje oproti soubojům v boxerkách?

Styl boje změním určitě. Tady se za dvojitý kryt tak dobře člověk neschová, takže změna je potřeba a jaká přesně, to uvidíte až 10. října v hale.

Co říkáš na svého soupeře?

Soupeře znám, je to pohodář. S jeho výškou a váhou bude v malých rukavicích několikanásobně nebezpečný, ale z mé pozice si jdu jednoznačně pro výhru. Nikoho nepodceňuji, ale jdu si pro výhru.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Na zápas se připravuji standartně ve Spejbl gymu, silově spolupracuji s Martinem Snášelem v Core gymu, který je ve stejný budově jako Spejbl gym, což je prostě skvělý, mít v “chalupě” takovou personu. Jinak jsem absolvoval zahraniční soustředění v Bulharsku, kde jsem měl možnost trénovat s mladším Pulevem, olympionikem a bronzovým medailistou z Londýna. Takže se cítím nabitě a těším se, až to předvedu v kleci.

Co myslíš, že bude v souboji rozhodovat?

V souboji bude rozhodovat pár přesných úderu. Tohle na body neskončí.

S jakou váhou jdeš do zápasu?

Do zápasu jdu s klasickou váhou kolem 118 kg.

Chtěl bys na I Am Fighter do O2 Universum pozvat diváky?

Samozřejmě všechny zvu. Bude to maso. Doražte.

Vstupenky na galavečer zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/event/mma-event-iaf-1-vstupenky/22095?fbclid=IwAR03Ez6jFeJv705BUcmHGVtTlQLhOfovoXpDPz-lLBTfxn5O6K83degp2sE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!