Rozhovory
0

Daniel Brunclík: Uvidíme, kdo bude chtít víc vyhrát

Alexander Shingarenko je ruský šampion v Combat Sambu.  Do dalšího zápasu v MMA nastoupí Daniel Brunclík tento čtvrtek na galavečeru I Am Fighter v hale O2 Universum. Kdo bude jeho soupeř, jestli půjde jenom o jeden zápas v této organizaci a jak by se mu líbil souboj v malých rukavicích podle vzoru One FC se […]


Alexander Shingarenko je ruský šampion v Combat Sambu. 

Do dalšího zápasu v MMA nastoupí Daniel Brunclík tento čtvrtek na galavečeru I Am Fighter v hale O2 Universum. Kdo bude jeho soupeř, jestli půjde jenom o jeden zápas v této organizaci a jak by se mu líbil souboj v malých rukavicích podle vzoru One FC se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Tvůj poslední zápas byl vs Mantas Zukauskas. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?

Jsem spokojený s tím, jak jsem se v zápase a před zápasem cítil. Jak proběhla příprava, jak fyzická, tak psychická. Cítil jsem se v zápase dobře. Prohrál jsem, což mě štve, samozřejmě, protože jsem se nechal nabodovat. Snažíme si z toho zápasu vzít co nejvíc a zúročit to v další přípravě. Na to, jak potrápil Jay Jaye, si myslím, že to až tak špatný výkon nebyl i přes tu spoustu chyb, co jsem v zápase udělal.

Další duel tě čeká u organizace I Am Fighter. Bude to pouze pouze na jeden zápas, nebo máš domluvenou dlouhodobější spolupráci?

Tak doufám, že bude dlouhodobější. Neberu to jako jednorázovku, jako bylo třeba PCF nebo PFN. Myslím si, že ani IAF to tak nebere. Tak uvidíme do budoucna.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Můj soupeř je Alexander Shingarenko, ruský šampion v Combat Sambu.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Připravuju se, jako na předešlé dva zápasy, se svým mma trenérem Lukášem Dudkem a dál převážně s Mastou, Vládikem Říhou a u Dana Bartáka v Penta gymu. Cítím se dobře. Uvidíme, kdo bude lepší, kdo bude chtít víc vyhrát, což já vážně chci.

Na tomto turnaji budou i zápasy K -1 v malých rukavicích. Neuvažuješ o tom, že by sis to jako zkušený postojář vyzkoušel?

Poslední dobou se mě na to ptá dost lidí. Když by byl zájem mě v K-1 v malých rukavicích vidět, asi bych se tomu nebránil, když bude nabídka, co za to bude stát.

Chtěl bys do O2 Universum pozvat diváky?

Určitě bych chtěl pozvat všechny fanoušky kvalitních zápasů, protože o ty na premiérovém galavečeru I AM FIGHTER nebude nouze, a to jak v mma, tak ani v K-1, v které tam budou zápasy z pyramidy těžkých vah. A zároveň prostředí nové haly, která vypadá fakt peckově, stejně jako koncept nové organizace I AM FIGHTER. Takže 10. 10. v O2 Universum na viděnou.

Vstupenky na galavečer zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/event/mma-event-iaf-1-vstupenky/22095?fbclid=IwAR03Ez6jFeJv705BUcmHGVtTlQLhOfovoXpDPz-lLBTfxn5O6K83degp2sE

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!