Rozhovory
0

Matěj Peňáz se v Glory střetne s domácím borcem

Další zápas v slavné Glory čeká Matěje Peňáze. Již tuto sobotu bude chtít navýšit vítěznou bilanci v této organizaci, která je nyní 2-1. Jeho soupeřem bude francouzský Yassine Ahaggan. V posledním zápase na Glory v Paříži jsi zvítězil KO v prvním kole. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?  S posledním zápasem jsem byl spokojený. […]

Další zápas v slavné Glory čeká Matěje Peňáze. Již tuto sobotu bude chtít navýšit vítěznou bilanci v této organizaci, která je nyní 2-1. Jeho soupeřem bude francouzský Yassine Ahaggan.

V posledním zápase na Glory v Paříži jsi zvítězil KO v prvním kole. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?

 S posledním zápasem jsem byl spokojený. Byl jsem dobře naložený a cítil jsem se skvěle před zápasem i v samotném zápase.

Další zápas v této nejprestižnější postojové organizaci tě čeká v sobotu v Lyonu. Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

V sobotu zápasím s francouzským soupeřem Ahagganem, co vím, tak je to zkušený zápasník, který zápasil hlavně ve světové organizaci Enfusion.

Jak jsi spokojený s přípravou a kde jsi ji absolvoval?

Příprava byla výborná, odmakaná na 100 %. Trénoval jsem v domácím klubu Hron gym & Gauny team a část přípravy jsem odjel i v teple ve skvělém gymu Bali MMA.

Kolik máš ještě v Glory zápasů podle smlouvy a máš nějaké informace o jejím prodloužení?

Smlouvu mám potvrzenou ještě na další rok, takže 3-4 zápasy stíhám určitě. A samozřejmě doufám, že ji potom dál prodloužíme.

Jak se ti líbí postojové souboje v malých rukavicích a chtěl bys to někdy vyzkoušet?

Postojové zápasy v malých rukavicích se mi zamlouvají. Kdyby přišla dobrá nabídka a byla možnost, tak to i rád vyzkouším.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!