Rozhovory
0

Zápas století jako třešnička na dortu skvělé startovky Oktagon MMA

Už se blíží den D, kdy téměř vyprodaná pražská O2 Aréna přivítá organizaci Oktagon MMA a její kartu snů. Přesně v sobotu 9. 11. se představí hvězdy československého MMA a jako třešnička na dortu Zápas století Karlos Vémola vs Attila Végh. Proč “Zápas století “, tak to už nám vysvětlil Jan Kraus :-), ale i […]

Už se blíží den D, kdy téměř vyprodaná pražská O2 Aréna přivítá organizaci Oktagon MMA a její kartu snů. Přesně v sobotu 9. 11. se představí hvězdy československého MMA a jako třešnička na dortu Zápas století Karlos Vémola vs Attila Végh.

Proč “Zápas století “, tak to už nám vysvětlil Jan Kraus :-), ale i bez toho všichni tuší, že tento duel bude něco výjimečného. České a slovenské sportovní zápasy, ať už v čemkoliv, byly pro diváky vždy se zvláštním nábojem. Nyní se utkají dvě ikony MMA z těchto zemí, o jejichž společném zápase se mluvilo i dříve a my jsme rádi, že se nakonec uskuteční.
Fanoušci se přou o možném vítězi, ale dopředu je zřejmé, že se bude jednat o taktickou bitvu, kde si přijdou na své fanoušci kvalitní zemařiny.
Bojové sporty tedy vyprodají O2 Arénu podruhé, ale tentokrát je fighcard postavena hlavně MMA, než na souboji celebrit.

Lístky koupíte zde 👉 oktagonmma.cz/VeghVemola

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!