Rozhovory
0

Král těžké váhy v MMA může být jen jeden. Bude to Martínek nebo Pešta?

Již tuto sobotu nás v pražské O2 Aréně čeká největší akce v historii československého MMA, kterou si pro nás připravila organizace Oktagon MMA a její promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda. V našlapané fightcard nebude chybět ani titulový zápas, kdy nejprestižnější těžké váze vyzve Viktor Pešta šampiona Michala Martínka. Michal získal titul před více než […]

Již tuto sobotu nás v pražské O2 Aréně čeká největší akce v historii československého MMA, kterou si pro nás připravila organizace Oktagon MMA a její promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda.

V našlapané fightcard nebude chybět ani titulový zápas, kdy nejprestižnější těžké váze vyzve Viktor Pešta šampiona Michala Martínka. Michal získal titul před více než rokem, kde zvítězil ve třetím kole nad Danielem Dittrichem. Od té doby měl Michal další zápas v červenci, kdy bojoval o smlouvu v UFC na Dana White’s Contender series. Tam bohužel prohrál s brazilským Ferreirou a tak vstup do této nejprestižnější organizace se mu oddálil. Zápas s Viktorem Peštou bude jeho první obhajoba. Myslíme si, že nikoho lepšího si nemohl přát.

Viktor po odchodu s UFC stihl odzápasit šest duelů, ve kterých poznal hořkost porážky pouze jednou a to v souboji s Aleksandrem Emalianenkem. V červenci na Štvanici uškrtil v prvním kole svého soupeře, kterým byl Mike Kyle a nyní dostává šanci na zisk titulu v nejprestižnější československé organizaci Oktagon MMA.

Michal Martínek:


Jak jsi spokojený s přípravou na zápas? S přípravou na zápas jsem spokojený, není dlouhá ani krátká a akorát jak má být.


Co říkáš na svého soupeře? Co víc si přát na takový galavečer. Je to super pocit jít druhý hlavní zápas s večera o titul s někým jako je Viktor.


Co podle tebe rozhodne o vítězi? Kdo si prosadí to svoje a komu dřív odejde fyzička .

Viktor Pešta:

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas? Příprava probíhala jako obvykle v Hard Knocks 365 na Floridě. Načasování vyšlo výborně, protože jsme v týmu byly čtyři těžké váhy, co měly před zápasem a mohli jsme přípravy spojit (Steve Mowry, Jairzinho Rozenstruik a Linton Vassell).

Co říkáš na svého soupeře? Je to velice dobrý bojovník, ale ne tak dobrý jako já.

Co podle tebe rozhodne o vítězi? Schopnosti a zkušenosti – tak jako u většiny zápasů.

Lístky 👉 oktagonmma.cz/VeghVemola
LIVE 👉 www.oktagon.tv

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!