Reportáže
0

Zápas století patřil Attilovi

Vyprodaná O2 aréna zažila galavečer MMA, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Organizace Oktagon MMA opět potvrdila svou absolutní dominanci na česko-slovenské bojové scéně. Devět zápasů bylo ukončeno v 1. kole a pouze dva nechali fighteři na rozhodčích. Hlavní zápas dvou ikon Česko- slovenského MMA pro sebe rozhodl Attila Végh, který Karlosovi nedal sebemenší […]

Vyprodaná O2 aréna zažila galavečer MMA, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Organizace Oktagon MMA opět potvrdila svou absolutní dominanci na česko-slovenské bojové scéně. Devět zápasů bylo ukončeno v 1. kole a pouze dva nechali fighteři na rozhodčích.

Hlavní zápas dvou ikon Česko- slovenského MMA pro sebe rozhodl Attila Végh, který Karlosovi nedal sebemenší šanci a tvrdým úderem ukončil zápas KO již v prvním kole. Nutno podotknout, že už na veřejném vážení bylo z Attily cítit velké odhodlání a to nyní přetavil ve vítězství.

Michal Martínek obhájil pás šampiona MMA, když tvrdým úderem zlomil Viktoru Peštovi čelist a zápas byl ukončen v prvním kole pro zranění. Přejeme Viktorovi brzké uzdravení a návrat do oktagonu.

Po roce měl v O2 aréně opět smůlu Gábor Boráros. Loni si zranil koleno s Davidem Kozmou a letos ukončil zápas rozhodčí pro tržnou ránu, kterou mu naskočeným kolenem uštědřil jeho soupeř Kaik Brito.

Ve své premiéře v MMA se Jakub Štáfek blýskl rychlým knockoutem, a tak stejně jako v boxerském duelu dokázal zvítězit. V pozápasovém rozhovoru potvrdil své nadšení pro bojové sporty a tak můžeme očekávat, že ho v kleci či ringu ještě uvidíme.

Smutným hrdinou večera byl Miloš Petrášek, který ani na potřetí nedokázal vyhrát s veteránem UFC, i když nyní k tomu měl velmi blízko. Vyrovnaný zápas rozhodovaly maličkosti a i když mnoho lidí vidělo výhru Miloše, rozhodčí se přiklonili k vítězství Joachyma Christensena.

Další galavečer, na který se můžeme těšit bude Oktagon 16 – 14. března v Ostravě, kde se můžeme těšit na obhajobu Davida Kozmy, odložené finále Oktagon výzvy Lucia Szabová vs Sandra Mašková, chybět nebude ani Matěj Kuzník a Václav Baba Jaga Mikulášek. Pro sedmou výhru v řadě se do Ostravy také vydá nejtalentovanější slovenský borec a sběratel KO Ludovít Lajoš Klein.

Výsledky Oktagon 15:


Attila „Pumukli“ Végh vs Karlos Vemola vítěz Attila Végh v 1.kole KO

Viktor Pesta vs Michal Blackbeard Martínek vítěz v Michal Martínek v 1.kole TKO pro zranění- zlomená čelist

Kaik Brito vs Boráros Gábor vítěz Kaik Brito v 1 kole TKO ukončení pro tržné zranění

Robert Bryczek vs Leandro Silva vítěz Leando Silva na body

Jakub Štáfek vs Peter Benko vítěz Jakub Štáfek v 1 kole KO

Miloš Petrášek vs Joachim Christensen vítěz 2:0 Joachim Christensen


Mateusz Legierski vs Kuba Bahník vítěz Mateusz Legierski v 1 kole KO


David Hošek vs Jakub Běle vítěz David Hošek v 1 kole TKO – GNP


Vojto Barborík vs Alexandr Belov vítěz Vojto Barborík v 1 kole submission arm triangle choke


Barbora Cypriánová vs Lucia “ The Pretty Beast “ Krajčovič- female fighter vítěz Lucia Krajčovič v 1 kole TKO


Pavel Salčák vs Simon Michálek vítěz Pavel Salčák v 1 kole TKO

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!