Rozhovory
0

Muaythai v malých rukavicích zaručí atraktivní podívanou na Fusion FN

Atraktivní zápasy pravidel Fusion, tedy muaythai v malých rukavicích uvidíme zítra na galavečeru Fusion FN v Brně. V pyramidě nastoupí ostřílení borci Pavel Hvězda vs Joky Janotík a Josef Vít vs Vladimír Lengál. Co si kluci myslí, že bude rozhodovat, kde se na zápas připravují a co vzkazují divákům, se dovíte v následujícím rozhovoru. Co […]

Atraktivní zápasy pravidel Fusion, tedy muaythai v malých rukavicích uvidíme zítra na galavečeru Fusion FN v Brně. V pyramidě nastoupí ostřílení borci Pavel Hvězda vs Joky Janotík a Josef Vít vs Vladimír Lengál. Co si kluci myslí, že bude rozhodovat, kde se na zápas připravují a co vzkazují divákům, se dovíte v následujícím rozhovoru.

Co říkáš na Fusion pravidla v malých rukavicích?

Pavel Hvězda: Měl jsem tu čest už jednou zápasit v MMA strikingu (obdoba) a dále mám 7 zápasů v MMA, takže +- vím, do čeho jdu a jsem rád, že tato disciplína boje vznikla. Myslím si, že diváci si přijdou na své.


Pepa Vít: Na Fusion se moc těším, myslím, že to bude fajn změna a lidi to bude bavit.

Vladimír Lengál: Těším se na ně.

Joky Janotík: Fusion pravidla sa mi páčia, už som takéto podobne búchal v Číne MAS jedno kolo 9 min v mma rukaviciach, vyhráš, ak dáš KO, tento zápas skončil remízou. Tu to je podobne len to je na 3 kolá po 3 min, ak nepadne KO, rozhodujú rozhodcovia. Idem si po výhru!


Jak změníš styl boje?

Pavel Hvězda: Styl boje změním spíš podle soupeře. Mám tam dva muaythai zápasníky z toho jednoho v obraceném guardu a pak kvalitního boxera, který, umí i kopnout.


Pepa Vít: Styl boje moc měnit nechci jsem thaiboxer a u toho bych rád zůstal, přidal jsem trosku víc pohybu na nohou, ale jinak zůstávám u thaiboxerského stylu.

Vladimír Lengál: Styl nezměním, budu bojovat od začátku do konce ale samozřejmě si budu muset dát pozor na tu malou rukavičku, jedno zaváhání a je po zápase. To platí i pro soupeře.

Joky Janotík: Treba byt viac opatrnejší, väčší pohyb, nezostať stať. A úplne iný kryt.


Co bude v zápasech rozhodovat?

Pavel Hvězda: Myslím si, že nejvíce bude rozhodovat hlava, vůle po vítězství, připravenost, fyzická kondice a samozřejmě štěstí.


Pepa Vít: V zápasech v malých rukavicích bude myslím padat daleko víc KO úderu a bude potřeba být daleko přesnější.

Vladimír Lengál: Rozhodovat bude přesnost. Rád si prosadím samozřejmě boxing, ale celé muaythai bude určitě výživné, na to se těším, lokty, kolena, práce v klinči, strhy… pozor si budu dávat určitě na obranu!

Joky Janotík: Všetci účastníci pyramídy su kvalitný fightreri, môžu rozhodovať aj malé chyby.


Co by sis rád prosadil a na co si budeš muset dát pozor?

Pavel Hvězda: Rád bych si prosadil to svoje a pozor si budu muset dávat na to jejich……. .


Pepa Vít: Prosazovat budu chtít určitě klasický thaiboxerský klinch a lokty a svou tvrdost.Na co si dát pozor, ještě pořádně nevím, protože mám tři soupeře a každý je stylově úplně jiný.

Vladimír Lengál: Rozhodovat bude přesnost. Rád si prosadím samozřejmě boxing, ale celé muaythai bude určitě výživné, na to se těším, lokty, kolena, práce v klinči, strhy… pozor si budu dávat určitě na obranu!

Joky Janotík: Načo si dávať pozor. A čo využiť. To si necháme pre seba, uvidíme po zápase, či to bola dobrá taktika.


Kde se na turnaj připravuješ a v jaké formě se cítíš?


Pavel Hvězda: Příprava klasika Good luck gym Hradec Králové, fyzická kondice s Hanzákem, kterému asistuje můj brácha a samozřejmě Spejbl gym Praha kde hlavně spáruji a dolaďuji lapy a techniku. Cítím se v top formě! Každý zápas pracuji na zlepšení a učím se ze svých chyb. Teď už jen doladit váhu, nalosovat si jednoho ze soupeřů a jde se na to.

Pepa Vít: Připravuji se jako vždy s nej trenérem Jirkou Aplikem u nás v Aplik muay thai gymu, box jsem ladil s Michalem Novotným (Zub). Teď jsem byl týden na kempu v Srbsku ve Victory gymu. Cítím se skvěle a v sobotu to prodám!!

Vladimír Lengál: Připravuji se v Muay thai Brno, u Karla Kaisera, u nás v mateřském klubu, Boxing klub Řešeto Znojmo a v Brně u Rybajze v MTM. Cítím se natěšeně, zároveň jsem zvědavý, přece jenom je to úplně jiný boj, není se za co pořádně schovat u výměn

Joky Janotík: Na zápas sa pripravujem v Dracula Gyme v Banskej Bystrici a v Olymp Gyme v Sali.Chtěl bys na Fusion pozvat diváky?
Pavel Hvězda: Ano, diváky bych určitě chtěl pozvat. Fightcard je naplněna velkými jmény MMA (Jartim, Dohnal, Janka, Malach, Shestakov) i stand-up scény, takže bude na co koukat.

Pepa Vít: Na Fusion bych chtěl pozvat diváky, je se na co těšit. Fusion pravidla budou velmi tvrdý boje a myslím, že slibují velmi atraktivní zápasy plny KO.

Vladimír Lengál: Určitě bych chtěl pozvat všechny lidi na tento parádní galavečer. Díky Leni za tvůj čas a děkuji firmě DPV Matrace a TAS security. Pa v sobotu v Brně!

Joky Janotík: Na Fusion pozývam všetkých fanúšikov kvalitných fightov. Ako naša veľmi dobre obsadená pyramída, tak aj ostatné fighty na karte majú veľkú kvalitu. Organizátori Fusion sú skúsení a ich galavečeri majú vysokú úroveň. Bude to parádny večer.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!