Rozhovory
0

Pomstí Klauda Dvořáka na Souboji Titánů?

V sobotu přibude do galerie Souboje Titánů další díl a opět zde vidíme v hlavní roli muaythai. V zápase světových parametrů nastoupí Jakub Klauda v zápase na 5 x 3 minut ve váze 86,18 kg. Jakub zde v minulosti porazil německého šampiona Jakoba Stybena a také vystoupal nejvýše v elitní osmičlenné pyramidě. Jeho nynější soupeř bude finský […]

V sobotu přibude do galerie Souboje Titánů další díl a opět zde vidíme v hlavní roli muaythai. V zápase světových parametrů nastoupí Jakub Klauda v zápase na 5 x 3 minut ve váze 86,18 kg.

Jakub zde v minulosti porazil německého šampiona Jakoba Stybena a také vystoupal nejvýše v elitní osmičlenné pyramidě. Jeho nynější soupeř bude finský Jussi Santalahti, který v loňském roce v Praze na galavečeru All Stars Night porazil Lukáše Dvořáka, čímž mu přerušil muaythai kariéru a nastartoval novou éru v MMA. Jakub tentokrát musel zapracovat na dietě, protože běžně chodí o váhovou kategorii výše.

Cyril Pohl vs Adam Audy je zápas, který dlouho visel ve vzduchu. Kluci už měli v minulosti k sobě nakročeno, ale buď to nevyšlo z důvodu nemoci anebo se nepotkali v pyramidě. V tomto duelu je velká prestiž, což vědí oba borci a my se můžeme těšit na atraktivní podívanou.

Osou večera bude čtyřčlenná pyramida do 75 kg, kde za domácí nastoupí Jiří Štádler, bez kterého si Souboj Titánů ani neumíme představit. Dalšími účastníky budou Ondřej Marvan, Bernard Plavec a čtvrtého borce zatím neznáme.

Startovka je doplněna o další zápasy, kde v superfightu muaythai nastoupí Jan Vašut vs David Křístek a v K1 Jiří Korda vs Karel Kule.

Celý program galavečera naleznete na www.soubojtitanu.cz , vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketlive.cz/cs/event/souboj-titanu-23-11-2019-tj-lokomotiva-plzen

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!