Rozhovory
0

David Vinš: Trénoval jsem na bitvu, takže přesně to diváci dostanou

David Vinš v červenci podruhé za sebou zvítězil v prestižní pyramidě těžkých vah na Yangames fight night a už netrpělivě vyhlížel zápas s Michalem Reissingerem. Vzhledem k tomu, že oba tito borci jsou ve vynikající formě, můžeme se těšit na atraktivní podívanou s velkým potenciálem na KO. V červenci jsi zvítězil na Yangames ve Žlutých […]

David Vinš v červenci podruhé za sebou zvítězil v prestižní pyramidě těžkých vah na Yangames fight night a už netrpělivě vyhlížel zápas s Michalem Reissingerem. Vzhledem k tomu, že oba tito borci jsou ve vynikající formě, můžeme se těšit na atraktivní podívanou s velkým potenciálem na KO.

V červenci jsi zvítězil na Yangames ve Žlutých lázních v pyramidě těžkých vah a obhájil jsi vítězství z loňského roku. Co bylo pro tebe těžší, loňské vítězství nebo letošní obhajoba?

Zdravím všechny čtenáře czechfighters! No loňské vítězství bylo těžší po fyzické stránce a letošní obhajoba byla těžší po psychické stránce. Pyramida tento rok byla opravdu našlapaná a čekalo se ode mě, že předvedu skvělý výkon a obhájím své prvenství z minulého roku.

Ve finále jsi porazil Dana Škvora a vyrovnal vaši vzájemnou bilanci na 1-1. S jakou taktikou jsi šel do duelu?

Duel s Danem byl pro mě opravdu výzva, jelikož nasbíral cenné zkušenosti v Glory a byl skvěle připraven. Taktika byla dávat pozor na jeho boxerské kombinace a hledat místo pro KO úder, což se povedlo.

Na Heroes Gate tě čeká dvakrát odložený zápas vs Michal Reissinger. Jak se do ringu těšíš?

Strašně moc, opět jsme o krok dál v mé cestě, opět zkušenější a lepší. Chci vyzkoušet vše, co jsem v přípravě dělal. Samozřejmě nemusím říkat, že jsem hladovej po boji, a ještě víc po vítězství!

S čím jdeš do zápasu?
S tím že vyhraju v tvrdém souboji na blízko. Trénoval jsem na bitvu, takže to přesně diváci dostanou!Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?
Trénuji u nás v Liberci v Power fitness a v pražském Jeremi. Tahle příprava byla náročná a cítím se skvěle jak psychicky tak fyzicky.Jak sám sebe vidíš v žebříčku českých těžkých vah a které jméno by tě dále zajímalo?
Rozhodně na vrcholu. Vím, na koho je tato otázka narážkou a určitě na tento zápas v budoucnu dojde. Momentálně se ale chci hodně soustředit na cestu do zahraničí a nabrat co nejvíc zkušeností.Jaké jsou tvé další zápasové plány?
Jak jsem řekl, určitě cesta ven a bojovat na cizí půdě. Nabrat zkušenosti, stát se ještě lepším, vyhrát Glory a budu spokojen 🙂Chtěl bys na Heroes Gate pozvat diváky?
Určitě ano, startovka je opravdu našlapaná a diváci zažijou úžasný souboj dvou monster těžké váhy. Co víc k tomu dodat.

Děkuji za rozhovor czechfighters a děkuji všem fanouškům za podporu! 13.12 se vidíme!!

Vstupenky k dostání https://www.ticketstream.cz/…/heroes-gate-23-zapasy-mma-k1-…

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!