Rozhovory
0

Muradov tvrdým KO vystřelil Smithovi chránič z pusy

Makhmud Muradov svůj druhý zápas v UFC zvládl na výbornou. Od prvního kola dělal Trevoru Smithovi svým pohybem velké problémy a častějšími údery získával bodovou převahu. V závěru kola dokonce naskakuje kolena, která zasahují cíl, ale nemají patřičnou razanci. Ve druhém kole Mach svůj tlak stupňuje a Smith působí mnohem pomaleji a nedaří se mu […]

Makhmud Muradov svůj druhý zápas v UFC zvládl na výbornou. Od prvního kola dělal Trevoru Smithovi svým pohybem velké problémy a častějšími údery získával bodovou převahu. V závěru kola dokonce naskakuje kolena, která zasahují cíl, ale nemají patřičnou razanci.

Ve druhém kole Mach svůj tlak stupňuje a Smith působí mnohem pomaleji a nedaří se mu chytit Macha do klinče. V závěru Mach stihne nasadit škrcení, ale siréna mu nedovolí dokončit ho.

Třetí kolo už má Makhmud zcela ve své režii, výborně trefuje spodky a bere soupeři fyzičku. Rozhodující kombinace kdy soupeře rozebral úderem na žebra, poté na hlavu a třetí trefuje přesně bradu takovou razancí, že soupeři vylítne z pusy chránič a končí bezvládně na zemi.

V pozápasovém rozhovoru má Makhmud dobrou náladu a říká si o bonus za KO večera a zároveň o další zápas.

Machu moc gratulujeme, tohle byla paráda!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!