Aktuality
0

Jiří Denisa Procházka podepsal UFC!

To, o čem se dlouho mluvilo a spekulovalo, je zřejmé. Jiří Denisa Procházka podepsal smlouvu pro UFC! Tím se vzdal možnosti obhajovat titul v organizaci Rizin, Jirka si ale jde pro jiný titul a to UFC. O nové sportovní etapě jsme si povídali s Jirkou i jeho trenérem Martinem Karaivanovem. Jirko, jaké jsou tvé plány v UFC? […]

To, o čem se dlouho mluvilo a spekulovalo, je zřejmé. Jiří Denisa Procházka podepsal smlouvu pro UFC! Tím se vzdal možnosti obhajovat titul v organizaci Rizin, Jirka si ale jde pro jiný titul a to UFC.

O nové sportovní etapě jsme si povídali s Jirkou i jeho trenérem Martinem Karaivanovem.

Jirko, jaké jsou tvé plány v UFC?

Plány nemám, vím že chci a že získám titul v UFC. To je můj jediný plán a ať už to půjde jakoukoliv cestou, tak jí půjdu naplno.

Na jakého soupeře se nejvíc těšíš?

To je hezká otázka. Těším se třeba na Jonese, ale uvidíme, kdo tam bude. Všichni mi připadají zajímavý a charakterističtí, mají svůj styl, a to se mi líbí. Těším se, až se na nějakého z nich budu připravovat.

Martine, jaké byly možné alternativy další cesty Jiřího a proč jste se rozhodli pro UFC?

Po našem posledním zápase nás kontaktovalo více organizací, včetně UFC. Prvotně proběhlo vyjednávání s Bellatorem, detaily nemohu bohužel sdělovat.

Měl pro vás titul z Rizinu lepší vyjednávací pozici než při dřívějších nabídkách od UFC?

Určitě. Nejen titul, ale i samotná organizace RIZIN. Vyšli nám vstříc, za což děkujeme. Jirka je velmi vděčný, že mohl posledních pět let zápasit v Rizinu, stejně tak za fanoušky, které v Japonsku má. proto také v UFC bude nastupovat nejen za naše fanoušky, ale i za ty japonské.

Na kolik zápasů je smlouva podepsaná a kdy se dá očekávat první start?

Smlouva je na 6 zápasů a chtěli bychom stihnout první zápas do prázdnin.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!