Rozhovory
0

První velký MMA turnaj letošního roku míří do Nymburka

V neděli 26 . ledna proběhne další galavečer organizace GCF tentokrát s pořadovým číslem 61 v Nymburku. Turnaj je ve spolupráci s MMA Poděbrady a po letech, kdy se konal právě v Poděbradech, je sportovní hala v Nymburku výborné místo pro tuto akci. V hlavním zápase večera nastoupí Ondřej Petrášek, který zde vloni započal restart […]

V neděli 26 . ledna proběhne další galavečer organizace GCF tentokrát s pořadovým číslem 61 v Nymburku. Turnaj je ve spolupráci s MMA Poděbrady a po letech, kdy se konal právě v Poděbradech, je sportovní hala v Nymburku výborné místo pro tuto akci.

V hlavním zápase večera nastoupí Ondřej Petrášek, který zde vloni započal restart kariéry a ve vysilujícím zápase zvítězil ve třetím kole RNC nad Janem Hájkem. Tentokrát bude mít Ondra soupeře ze zahraničí a to lotyšského Gvido Granauskis.

Miroslav Vacek je častým účastníkem turnajů GCF a i tentokrát bude startovat v Nymburku. Míra zde loni v prvním kole porazil TKO Tomáše Penze, v sobotu ho přijede prověřit dosud neporažený René Matějov. René je bývalým slovenským reprezentantem ve volném stylu a dá se předpokládat, že přes wrestling bude hledat klíč k úspěchu i v tomto duelu.

Těžkou váhu bude zastupovat ranař Martin Horský, který má dosavadní amatérskou bilanci 5-1. Původní Martinův soupeř Ben Islami musel pro nemoc ze zápasu odstoupit a jako náhradník přijede slovenský Tibor Ondik.

Na galavečerech v Nymburku je vždy výborná atmosféra a tak přijďte v neděli zafandit svým favoritům do ČEZ Sportovní Hala Nymburk nebo na Nova Sport 1. Vstupenky v prodeji na https://www.ticketlive.cz/cs/event/gcf-61-26-01-2020-nymburk

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!