Rozhovory
0

Lucie Pudilová si jde pro výhru v UFC

Když v únoru 2014 vstoupila Lucie Pudilová poprvé do oktagonu a předvedla demolici své soupeřky, bylo jasné, že má šanci to dotáhnout hodně daleko. Tak se i stalo a Lucka se svojí zarputilostí, tvrdostí a výborným fyzickým fondem dokázala vypracovat až do nejlepší světové MMA organizace UFC. V ní bojuje s tím nejlepším, co světové […]

Když v únoru 2014 vstoupila Lucie Pudilová poprvé do oktagonu a předvedla demolici své soupeřky, bylo jasné, že má šanci to dotáhnout hodně daleko. Tak se i stalo a Lucka se svojí zarputilostí, tvrdostí a výborným fyzickým fondem dokázala vypracovat až do nejlepší světové MMA organizace UFC.

V ní bojuje s tím nejlepším, co světové ženské MMA nabízí a tuto sobotu jí čeká důležitý zápas, protože po třech prohrách potřebuje tuto negativní bilanci přetrhnout.

Její soupeřka bude Američanka Justine Kish (6-2), která má v UFC vyrovnanou bilanci 2-2, ale naposledy zvítězila v roce 2016. Od té doby startovala pouze dvakrát a pokaždé prohrála na body.

V sobotu tedy nezapomeňte fandit Lucce, aby vítězstvím potvrdila svoji příslušnost k UFC a my se mohli těšit na její další zápasy v této nejprestižnější organizaci.


Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!