Rozhovory
0

Vítězslav Rajnoch: Je to pro mě stylově nejhorší možný soupeř

Po zdravotních problémech se Vítězslav Rajnoch do oktagonu vrátil s jednou výhrou a jednou prohrou, ale zároveň vírou, že teď už by měl být fit. V sobotu ho v hlavním zápase na Dni bojovníků přijede prověřit polský Wojciech Nowak. Minulý rok ses po zranění vrátil vítězně zpět do oktagonu. Jak sis to užil a jsi […]

Po zdravotních problémech se Vítězslav Rajnoch do oktagonu vrátil s jednou výhrou a jednou prohrou, ale zároveň vírou, že teď už by měl být fit. V sobotu ho v hlavním zápase na Dni bojovníků přijede prověřit polský Wojciech Nowak.

Minulý rok ses po zranění vrátil vítězně zpět do oktagonu. Jak sis to užil a jsi už zdravotně v pořádku?

Loni jsem se vracel vlastně 2 x. Poprvé na GCF, kde jsem měl bohužel slabého soupeře a vyhrál, to jsem si ani neužil. Pak jsem musel ještě na jeden zákrok a vrátil jsem se až v prosinci proti Etelakymu, s kterým jsem prohrál na body v těžkém zápase, ale zase jsem si ho užil a zápas i příprava naznačila, že už bych mohl být fit.  

Na Dni bojovníků se ti změnil soupeř. Kvůli čemu to bylo a máš nějaké informace o novém?

Já měl měsíc a půl dohodnutý zápas, to bylo jasné, že se něco změní. Soupeř chtěl měnit letenky a nakonec řekl, že je zraněný… o novém soupeři vím, co mi řekl trenér “je to stylově nejhorší možný soupeř pro tebe”.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Vždy se připravuji jen doma v JMFS, Jakub mi každým tréninkem dává něco nového, není důvod utrácet za kempy. Připravený jsem dobře.

Preferuješ zápasy v zahraničí, nebo bys rád více startoval i v domácích organizací?

 Mám radši zápasy venku, nelíbí se mi, jakým stylem se to tady vede.

Budeš nějak upravovat svoji hmotnost?

S prvním soupeřem to bylo domluveno do 77, to bych něco málo shodil, váha u nového soupeře se ještě řeší.

Máš v hlavě jméno domácího i soupeře, se kterým se chceš potkat?

Jmen, které bych chtěl porazit, je dost, ať lidi vidí, že existují lepší zápasníci v ČR a není tady jen jedna organizace. Jinak bych stál o odvetu s Tuukka Repo, ten zápas mi nesedl.

Chtěl bys na Den bojovníků pozvat diváky?

Určitě se přijďte podívat 8. 2. na Den Bojovníků, amatérské zápasy nejsou tolik svázané taktikou a bývá to pěkná podívaná, když ti kluci umí.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!