Rozhovory
0

Adam Borovec zítra prověří mistra republiky Davida Velíška

V sobotu se na Dni bojovníků v Ostravě představí další z hvězd JMFS Adam Borovec. Adam, který je zocelený zápasy v zahraničních organizací, si tentokrát vyšlápne na úřadujícího mistra republiky organizace MMAA Davida Velíška. V říjnu jsi měl mít zápas na premiérovém galavečeru I Am Fighter. Proč z toho sešlo a v jaké fázi přípravy […]

V sobotu se na Dni bojovníků v Ostravě představí další z hvězd JMFS Adam Borovec. Adam, který je zocelený zápasy v zahraničních organizací, si tentokrát vyšlápne na úřadujícího mistra republiky organizace MMAA Davida Velíška.

V říjnu jsi měl mít zápas na premiérovém galavečeru I Am Fighter. Proč z toho sešlo a v jaké fázi přípravy jsi byl?

Ahoj, zdravím všechny fanoušky bojových sportů. V říjnu, když jsem se měl představit na I Am Fighter, přišla zprava (ne od organizátorů IAF, nýbrž ze zahraničí), že soupeř podepsal KSW a tedy nenastoupí. Když jsme se to snažili řešit s IAF, bylo nám několikrát řečeno, že hledají náhradu, a to zbývalo cca 10 dnů do zápasu. Byl jsem vydietovaný a v závěrečné fázi přípravy. Dle mého soudu nemít se zápasníkem smlouvu týden do zápasu, je projev čistého amatérismu.

V zahraničí jsi startoval v organizacích jako M-1, nebo Nova FC. Stál bys o více zápasových nabídek od domácích promotérů?

O nabídky českých promotérů rozhodně nestojím, ba naopak preferuji zahraničí.

V sobotu tě čeká start na Dni bojovníků v Ostravě. Věděl jsi od začátku, že půjdeš v MMA?

O mma jsem nevěděl, původně jsme kvůli pracovní vytíženosti plánovali K1 nebo box, ale nakonec se naskytla příležitost hezkého zápasu, sice 3 váhy mimo moji váhu, ale kdo mě zná, tak ví, že na to moc nehraju 🙂

Co říkáš na svého soupeře, kterým bude David Velíšek?

Na soupeře jsme se koukali s trenérem a nepřijde nám jako žádný velký manekýn.

Budeš nějak upravovat svoji hmotnost?

Váhu upravujeme jen decentně, zrovna si dávám párek v rohlíku, abych trochu nabral a rozdíl na váze byl menší než 10 kg.

Máš v hlavě nějaké jméno domácího soupeře, se kterým se chceš potkat?

Ne, ani ne, moc mě česká scéna nezajímá.

Chtěl bys pozvat fanoušky na zítřejší galavečer?

Rád bych pozval všechny fanoušky a přátele bojových sportů na Den Bojovníku 22 v Ostravě na ulici Várenská. Bude to skvělá akce!

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!