Rozhovory
0

Pavel Šour: Když dobře zaboxuji, otevřou se dveře k jiným možnostem

Pavel Šour ve čtvrtek odlétá do anglického Manchesteru, kde ho v sobotu bude čekat Hughie Fury. Tento zápas měl proběhnout loni v listopadu, ale byl zrušen z důvodu nemoci Furyho. Napodruhé tedy bude mít šanci boxovat se světovou špičkou a my držíme palce. V sobotu 7. 3. tě čeká zápas s Hughiem Furym, který byl […]

Pavel Šour ve čtvrtek odlétá do anglického Manchesteru, kde ho v sobotu bude čekat Hughie Fury. Tento zápas měl proběhnout loni v listopadu, ale byl zrušen z důvodu nemoci Furyho. Napodruhé tedy bude mít šanci boxovat se světovou špičkou a my držíme palce.

V sobotu 7. 3. tě čeká zápas s Hughiem Furym, který byl loni v listopadu zrušen. Jaký jsi z toho měl pocit, když se zruší zápas po váze?

Na podzim jsem byl nakonec celkem rád, že se zápas zrušil. Nebyl jsem dobře připravený na 10 kol.

Manažeři Matchroom Boxing ti slíbili zápas, a nakonec se uskuteční s tím samým soupeřem. Jaké bylo s nimi jednání a jsi rád opět za Furyho?

Ano, jsem rád za Furyho. Obrovská příležitost zaboxovat se světovou špičkou před zraky Edie Hearna. Jednání s nimi je super. Jsou to skvělí lidé.

Jak dlouho o zápasu víš a jak jsi spokojený se svojí přípravou?

O zápasu vím od konce ledna. Připravuji se od začátku roku. Změnil jsem přípravu a vložil silové tréninky. Ty jsem předtím 20 let nedělal.   S přípravou jsem spokojen. Momentálně se cítím velmi unavený a doufám v dobře načasovanou superkompenzaci.

V jaké formě se cítíš a co bys chtěl v duelu prosadit?

V zápasu bych rád porazil hlavně sám sebe. Věřím, že když zvládnu svoji hlavu, dám Furymu pořádně zahulit.

Kde se bude zápas konat, kdy odjíždíš a kdo pocestuje s tebou?

Odlet do Manchesteru bude 5. 3. Letí se mnou čtyři lidi – hlavní trenér Veselin KARAGIOZOV, kondiční trenér Martin Vainar, cutman Vojtěch Votava a generální sponzor Jakub Černý.

Máš informace, kde se bude moct zápas sledovat?

Boxovat se bude v Manchester Arena, která má kapacitu 25tis diváků. Pro diváky bude připraven opět stream na FB stránce SVĚT RINGU.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům moc děkuji za úžasnou podporu a zpětnou vazbu. Když zaboxuji dobře, otevřou se dveře opět k jiným možnostem…

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!