Rozhovory
0

Oktagon Underground: Chotěnovský vs Krištůfek

Lukáš Chotěnovský, který je koučem UFC zápasníka Davida Dvořáka, má i slibně rozjetou kariéru v MMA, kdy v dosavadních třech profizápasech vždy zvítězil před limitem. Láďa Krištůfek má hodně zkušeností z ringu, kde do jeho repertoáru patří muaythai i K-1. Lukáš Chotěnovský Proč ses přihlásil do Oktagon Underground? Oktagon Underground beru jako příležitost se více […]

Lukáš Chotěnovský, který je koučem UFC zápasníka Davida Dvořáka, má i slibně rozjetou kariéru v MMA, kdy v dosavadních třech profizápasech vždy zvítězil před limitem. Láďa Krištůfek má hodně zkušeností z ringu, kde do jeho repertoáru patří muaythai i K-1.

Lukáš Chotěnovský

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground?

Oktagon Underground beru jako příležitost se více zviditelnit, možnost poměřit síly s výbornými postojáři, nasbírat cenné zkušenosti a šanci přijít si na hezké peníze.

Jak hodnotíš svého soupeře? Soupeř je tvrďák a jsem si jistý, že předvedeme skvělý zápas.

Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil? Příprava byla obtížná kvůli omezením, co jsme jako sportovci měli. Nic jsme ale s týmem nepodcenili a jsme ready.

Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa? Myslím, že nepřítomnost diváků nebudu vnímat. Při zápase se vždy snažím soustředit pouze na pokyny od trenéra z mého rohu, což teď bude snažší.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy? Myslím si, že komplexnost. Vzhledem k tomu, jak jsou pyramidy našlapané je možné, že budou rozhodovat i případná zranění z předchozích zápasů.

Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost? Těžko říct…pokud půjde o zajímavou nabídku, tak proč ne. Moje priorita je ale MMA a v něm se chci kariérně posouvat.

Láďa Krištůfek

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Do Oktagon UNDERGROUND jsem se přihlásil, protože je to teď momentálně jediná možnost, jak zápasit. Další věc je určitě výzva v malých rukavicích a kleci, není to pro mě všední jako v ringu.
Co se týče pravidel, je to pro mě změna v tom, že se může házet na zem a pracovat na pletivu, což v ringu nemohu. Dále jak jsem říkal, malé rukavice, což mně úplně nevadí


Jak hodnotíš svého soupeře?

Tak soupeř určitě šikovný a těžký soupeř, ale rozhodně si z toho nesednu na prdel. Uvidíme v oktagonu.


Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil?

Příprava krátká, byl jsem zavřený v celkové karanténě, protože jsem přišel do kontaktu s nakaženým na covid19.


Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Tak samozřejmě před diváky je to lepší, dokážou naburcovat, ale myslím si, ze výkon buď máš, nebo nemáš, v tom tě diváci nezachrání.


Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy?

Co by mohlo rozhodnout? Tak určitě příprava jednotlivých fighterů, ale taky jde dost o štěstí. V malých rukavicích hrozí větší nebezpečí KO a nějaký náhodný úder může zvrátit zapas. Dotyčný může vyhrávat a po jednom úderu najednou konec. Dále budou hrát roli zkušenosti. Určitě MMA fighteři budou v lehké výhodě, ale my postojáři máme co ukázat.


Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost?

Určitě bych se nebránil zápasům v malých rukavicích buď v postoji nebo v budoucnu mma.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!