Rozhovory
0

Oktagon Underground: Bahník vs Hvězda

Kuba Bahník v oktagonu na postojáře umí, když dokázal porazit Jana Homolku a Matouše Kohouta. Pavel Hvězda je ostřílený bojovník v mnoha stylech a vítězné zkušenosti má i ze soubojů v malých rukavicích. Připíše si Kuba další vítězství nad postojářem, nebo mu to Pavel prolomí? Jakub Bahník: Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak […]

Kuba Bahník v oktagonu na postojáře umí, když dokázal porazit Jana Homolku a Matouše Kohouta. Pavel Hvězda je ostřílený bojovník v mnoha stylech a vítězné zkušenosti má i ze soubojů v malých rukavicích. Připíše si Kuba další vítězství nad postojářem, nebo mu to Pavel prolomí?

Jakub Bahník:

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Přihlásil jsem se proto, že je to nová výzva, zkusím si zápasit se svými potencionálními soupeři v MMA, změřím síly s nejlepšími postojáři u nás. Pravidla mi celkem vyhovují, jsem převážně postojář.

Jak hodnotíš svého soupeře?

Pavel Hvězda je kvalitní postojař, je tvrdej, hodně vydrží.

Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil?

Jelikož jsme pořádně nemohli kvůli situaci trénovat, trénoval jsem venku, jak to šlo a zaměřil jsem se převážně na postoj, vzhledem k pravidlům.

Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Nemám s tím zkušenost, ale poslední zápasy se soustředím hlavně na sebe a na soupeře v kleci. Snažím se nerozptylovat okolím, tak je mi jedno jestli tam někdo bude nebo ne, uvidíme.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy?

Rozhodně výsledky v jednotlivých zápasech a taky to, jestli se někdo nezraní a bude schopen pokračovat do dalších kol.

Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost?

Postoj v malých určitě ne, chci se soustředit na MMA, to je pro mě priorita, a navíc jsem tento rok přidal box. To zatím stačí.

EXKLUZIVNÍ vstupenka do světa OKTAGON UNDERGROUND! www.oktagon.tv

Pavel Hvězda:

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Přihlásil jsem se, protože mi chybí zápasy a celkově se mi moc líbí projekt Oktagon underground. Dále je pro mě čest zápasit v tak prestižní organizaci a také je pro mě čest být vybrán a smět se utkat s těmi nejlepšími. Pravidla mi vyhovují. Bude to atraktivní a vyrovnané šance budou mít jak postojáři tak MMA zápasníci.

Jak hodnotíš svého soupeře?

Můj soupeř je Kuba Bahník. S Kubou se známe a máme spolu hodně odspárováno a za normálního stavu Kubovi i fandím, ale v kleci musí jít tohle stranou. Los nás proti sobě poslal hned v prvním kole. Hold jeden půjde dál a jeden ne! Nevím, kdo to bude, ale můžu slíbit, že já udělám vše pro výhru(jako vždy) a ukážu to nejlepší z umění 8 končetin co umím!!

Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil?

Příprava probíhala asi nejlíp, jak to v době covid 19 jen jde. Zaměřil jsem se na vše, co bych mohl potřebovat.


Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Nulová divácká kulisa je nepříjemná, ale v kleci jsme vždycky tak nějak sami se soupeřem. Své nejbližší si beru do klece v srdci a myšlenkách.


Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy?

O celkovém vítězi pyramidy rozhodne podle mě srdce, fyzická a psychická odolnost a také adaptování se na pravidla.


Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost?

V budoucnu bych se rád věnoval všem stylům, kterým se věnuji. Zápasím v muaythai, boxu, K-1, fusion rules a v minulosti jsem zápasil i v MMA, ale to byla jinčí doba. Moc bych chtěl na závěr poděkovat organizaci Oktagon za šanci a všem co mi fandí a podporují mě, svým trenérům a blízkým a tobě Leni za rozhovor.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!