Rozhovory
0

Oktagon Underground: Guba vs Pajtaš

Jan Pajtaš po té, co zápasil ve Fusion pravidlech si malé rukavice oblíbil a dál by chtěl svou kariéru nasměrovat k MMA. Štěpán Guba, který nastupuje za zraněného Michala Krčmáře, má zkušenosti ze světových turnajů IFMA a výborný dojem nedávno zanechal v Thajsku, kde absolvoval několik zápasů. Štěpán Guba: Proč ses přihlásil do Oktagon Underground […]

Jan Pajtaš po té, co zápasil ve Fusion pravidlech si malé rukavice oblíbil a dál by chtěl svou kariéru nasměrovat k MMA. Štěpán Guba, který nastupuje za zraněného Michala Krčmáře, má zkušenosti ze světových turnajů IFMA a výborný dojem nedávno zanechal v Thajsku, kde absolvoval několik zápasů.

Štěpán Guba:

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Do Oktagon Underground jsem se přihlásil, protože je to jedinečná příležitost změřit síly s těmi nejlepšími bojovníky kontaktních bojových sportů. Zároveň je to možnost, jak prezentovat sebe a domovský klub MTO. Pravidla jsou za mě úplně pecka, v podstatě je možno v postoji využít úplně vše, na zemi se bude jen chvilku, prostě to bude pořad odsýpat.

Jak hodnotíš svého soupeře?

Soupeře moc neznám, ale vypadá jako sympaťák a věřím, že uděláme krásný zápas.

Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil?

Připravuju se průběžně cely rok. O možnosti zápasit na Oktagon Underground jsem se dozvěděl teď v pondělí a za týden se speciálně připravit na jeden zápas nedá. Pojedu si svůj styl – nacvičené techniky a uvidíme, jak to půjde.

 Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Myslím si, že bez diváků to bude víc na pohodu a půjde se líp soustředit na zápas. Sám jsem ale zvědavý, jak to bude vypadat, bez úplně divácké kulisy jsem ještě nezápasil.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy?

Určitě průběhy jednotlivych zápasů, jak moc budou jednotlivý bojovníci “rozbití” ,ale tomu se nedá vyhnout.

Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost?

Určitě ano, hodně se mi tento styl líbí. Je to i hodně divácky atraktivní, takže když to bude další nabídka, určitě se nebudu bránit.

EXKLUZIVNÍ vstupenka do světa OKTAGON UNDERGROUND! www.oktagon.tv

Jan Pajtaš:

Proč ses přihlásil do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Do Oktagonu Underground jsem se přihlásil s velkou chutí po zápasení a hlavně s přesvědčením, že mám na to zvítězit a taky proto, že chci ukázat fanouškům bojových sportů pořádnou štípanou. Pravidla Undergroundu mě velice sedí, v podobných pravidlech mám už 2 zápasy a můžu říct, že jsem se v tom našel.

Jak hodnotíš svého soupeře?

Můj soupeř je Štěpán Guba, soupeře moc neznám, viděl jsem pár jeho zápasů ale myslím si, že mě nemá čím ohrozit.

Jak jsi spokojený s přípravou a na co ses nejvíce zaměřil?

S přípravou jsem naprosto spokojený, protože i přes nějaké omezení ze strany státu, jsem měl možnost stále trénovat a udržovat se, takže se vrátit do zápasové formy nebyl takový problém. V přípravě jsme se soustředili s týmem hlavně na postoj a wrestling, takže taková komplexní příprava.

Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Nulová divácká kulisa na mě nebude mít žádný vliv … jak se za námi zavřou dveře od klece, tak jdu jen po soupeři a nic jiného kromě trenérů nevnímám. Navíc zkušenosti z amatérských zápasů a mistrovství tam je to běžně bez velkých davů.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkovém vítězi pyramidy?

Celá česká strana je strašně nabitá, takže si myslím, že bude záležet, jak to komu sedne a kdo bude mít více štěstí, ono je to s MMA rukavicemi úplně jiný než klasická K1 nebo Thai.

Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích bude-li k tomu příležitost?

Už teď jsem se rozhodl pro přestup do MMA .. právě Oktagon Underground byl ten impuls, který jsem potřeboval, uvidíme, co přinese čas, ale určitě se zápasům v postoji v MMA rukavicích nebudu vyhýbat …

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!