Rozhovory
0

Oktagon Underground: Pudilová vs Bledá

První zápas po odchodu Lucie Pudilové z UFC uvidíme tuto sobotu na Oktagon Underground. Lucie je jasná favoritka ženské pyramidy a pro její postojový styl jí jsou pravidla šitá na míru. Český megatalent Tereza Bledá chce vystřelit z nuly na sto a do prvního duelu si řekla právě o Lucii. Hlavní zápas večera tedy obstarají […]


První zápas po odchodu Lucie Pudilové z UFC uvidíme tuto sobotu na Oktagon Underground. Lucie je jasná favoritka ženské pyramidy a pro její postojový styl jí jsou pravidla šitá na míru. Český megatalent Tereza Bledá chce vystřelit z nuly na sto a do prvního duelu si řekla právě o Lucii. Hlavní zápas večera tedy obstarají dosavadní největší hvězda československého ženského MMA a talent, který chce v kariéře dojít co nejdál.

Lucie Pudilová:

Proč ses přihlásila do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Do OKTAGONU UNDERGROUND jsem se přihlásila, protože chci v těchto dobách omezení hlavně zápasit. Je to příležitost si poměřit síly se skvělými zápasnicemi. Po prvním a druhém kole, které proběhly, je vše jasnější. Ti, co nyní budou zápasit ve třetím kole pyramidy, tak vědí, co je čeká. Ať už ze strany samotného boje, nebo pravidel, které mají pod kontrolou ringový a bodový rozhodčí. Pravidla mi docela vyhovují, ale raději bych se utkala pod plnými pravidly MMA. Ale přišla možnost této formy zápasu, tak jsem ji přijala. Chci zápasit.

Jak hodnotíš svou soupeřku?

Svoji soupeřku budu hodnotit v reálném boji – tam udělám vše pro vítězství.

Jak jsi spokojená s přípravou a na co ses nejvíce zaměřila?

Příprava proběhla dobře. Aktuálně se soustředím na úpravu váhy, doladění toho, co jsme v přípravě natrénovali.

Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Na diváckou kulisu nemyslím. Pro mě je především soustředit se na samotný boj.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkové vítězce pyramidy?

Další otázka je, že ringový a bodový rozhodčí, mají pod kontrolou vývoj boje. Celkovou vítězkou se může stát kdokoli, nyní chci poukázat, třeba na zranění, nemoc, atd. To může více či méně ovlivnit další průběh pyramidových bojů…

Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích, bude-li k tomu příležitost?

Jsem MMA bojovnice, tak se budu především zaměřovat na zápasy v MMA. OKTAGON UNDERGROUD je bezesporu cenná zkušenost, ze které se dá čerpat do budoucna.

Tereza Bledá:

Proč ses přihlásila do Oktagon Underground a jak ti vyhovují pravidla?

Do Oktagonu Underground jsem se přihlásila, protože zde mohu zápasit se soupeřkami, s kterými bych za normálních okolností mohla zápasit za mnohem delší dobu.

Jak hodnotíš svou soupeřku?

Lucie je velmi zkušená zápasnice, ale to jí nedělá neporazitelnou.

Jak jsi spokojená s přípravou a na co ses nejvíce zaměřila?

S přípravou jsem naprosto spokojená. Poprvé jsem neměla žádné zranění a cítím, že jsem se od začátku přípravy značně posunula vpřed. Zaměřila jsem se především na svou přesnost a pohyb.

Může ovlivnit tvůj styl boje nulová divácká kulisa?

Jsem přesvědčená, že nulová divácká kulisa nebude mít vliv na můj výkon.

Co myslíš, že bude rozhodovat o celkové vítězce pyramidy?

O celkové vítězce pyramidy bude rozhodovat podle mého názoru chytrost jednotlivých bojovnic a jejich strategie na jednotlivé zápasy. Samozřejmě stejně důležitá bude i jejich fyzická připravenost.


Budeš chtít i v budoucnu zkoušet postoj v malých rukavicích, bude-li k tomu příležitost?

Samozřejmě je toto zajímavá možnost a disciplína, ale prozatím mám v plánu po pyramidě zůstat u MMA a dále rozvíjet své schopnosti a budoucí kariéru v tomto odvětví.

Vůbec poprvé máš EXKLUZIVNÍ možnost účastnit se turnajů OKTAGON UNDERGROUND osobně. Link 👉https://oktagonmma.cz/udg3/

ŽIVĚ na 👉 www.oktagon.tvShare:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!