Rozhovory
0

Patrik Kincl o boxerské premiéře a nové organizaci MMAsters League

První galavečer nově vzniklé organizace MMAsters League uvidí diváci ve čtvrtek 25. 6. v NC Oáza na Kladně. Na fighcard jsou zapsané zápasy v MMA, K-1, muaythai i boxu, takže každý si najde to svoje. O MMAsters League jsme si popovídali s jejich matchmakerem Patrikem Kinclem, který se na Kladně představí v boxerském duelu. Ve […]

První galavečer nově vzniklé organizace MMAsters League uvidí diváci ve čtvrtek 25. 6. v NC Oáza na Kladně. Na fighcard jsou zapsané zápasy v MMA, K-1, muaythai i boxu, takže každý si najde to svoje. O MMAsters League jsme si popovídali s jejich matchmakerem Patrikem Kinclem, který se na Kladně představí v boxerském duelu.

Ve čtvrtek se uskuteční první galavečer organizace MMAsters League. Mohl bys nám k této organizaci říci něco bližšího a kdo všechno se na ni podílí?

MMAsters League poskytuje kompletní servis v oblasti řízení sportovní kariéry a podpory bojových sportů, především MMA. Jsme společnost s jasnou strukturou, transparentním financováním a pevnými dlouhodobými cíli, kterými jsou především poskytování špičkových služeb bojovníkům a zajištění kvalitních zápasů pro fanoušky nejtvrdšího sportovního odvětví. A kdo všechno se na ni podílí? Lubor Stehlík, Dušan Macák, Martin Svatoš a trochu i já.

Jak často chcete pořádat eventy a které bojové sporty zde uvidíme?

Předběžná vize je 4-6 eventů za rok. Vše ale musí jít ruku v ruce s vládními nařízeními. Na našem prvním eventu se diváci budou moci těšit na atraktivní zápasy v K1, já si troufám na boxerský duel a vůbec jako první organizace zařazujeme i dva MMA zápasy.

Ty sám v Kladně nastoupíš do boxerského duelu. Co tě k tomu vedlo?

Více věcí. Lubor s Martinem přinášejí a starají se o finance, Dušan přidává promotérké know-how a já se umím jen prát, takže to je vlastně to jediné, co mohu do MMAsters přinést já. 🙂

Jde pro mě ale také o rozkoukávající zápas před KSW. Přišlo mi, že box, co se zranění týká, je pro mě nejmenší riziko, tak doufám, že jsem se nespletl.

Kde ses na zápas připravoval a kdo byli sparingpartneři?
Převážně jsem se připravoval v All Sports Academy a v Macák gymu. Takže jsem si zapinkal s Lukášem Chotěnovským, Kubou Bahníkem, Vendou Štěpánem a jelikož jsem od Davida Dvořáka pár kg vzdálen, tak to koučoval z dálky. U Dušana jsem se například potkal s Kubou Kroftou a Adamem Stráníkem, kteří se na MMAsters také představí.

Kdy tě uvidíme v KSW? Chtěl bys do Kladna pozvat diváky?

Já doufám, že ještě letos a přál bych si, aby to bylo nejpozději v září, ale vše se teprve ladí.

Do Kladna bych samozřejmě rád všechny pozval. Bude to sice ve čtvrtek, ale udělat si žížu takhle před víkendem, není vůbec špatnej nápad. Doma můžeme sedět na podzim, až to zase všechno zavřou. Gala navíc bude rychle odsýpat, takže se všichni dostanou včas domů. Jen kvůli omezené kapacitě bych raději řešil online prodej na ticketlive.cz

https://www.ticketlive.cz/cs/event/mmasters-league-kladno-25-6-2020
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!