Rozhovory
0

Co si Jiří Denisa Procházka myslí, že rozhodne o vítězství v UFC?

Jiří Denisa Procházka se chystá na Fight Island na svou premiéru v UFC a v posledních trénincích ladí formu do zápasu. V neděli 12. července začíná přenos v 1:30 ráno na stanici Nova Sport, tak si nezapomeňte natáhnout budíky, ať můžeme alespoň na dálku podpořit našeho reprezentanta před těžkým zápasem. Jak trávíš čas na UFC […]

Jiří Denisa Procházka se chystá na Fight Island na svou premiéru v UFC a v posledních trénincích ladí formu do zápasu. V neděli 12. července začíná přenos v 1:30 ráno na stanici Nova Sport, tak si nezapomeňte natáhnout budíky, ať můžeme alespoň na dálku podpořit našeho reprezentanta před těžkým zápasem.

Jak trávíš čas na UFC Fight Island?

Čas na ostrově trávíme tím, že ráno vstaneme brzy, kolem 5:00 dáme trénink, lehčí protažení a pak přes den uvidíme podle toho, co máme za povinnosti.  Podle toho, jaký je den si dám třeba ještě nějaký tvrdší nebo lehčí trénink a těšíme se na fight.

 

Na co se zaměřuješ v tréninku těsně před zápasem?

Teď se zaměřuji na přesnost, ve všem být precizní, přesný, na dech v technikách, na dobré oko, dobrý pohyb, ale hlavně tu přesnost ve všem.

Jaké je na ostrově počasí a stihl ses už aklimatizovat?

Už jsem se stihl aklimatizovat, je tady velké teplo a vlhko, prostě jako v sauně. Dnešní trénink, co jsme dali na pláži – chvilku lapy a potahání, tak to bylo celkem ostrý, za tu chviličku, co jsme trénovali.

 

Potkáváš se tam s dalšími účastníky UFC 251?

 Jo občas se potkávám s dalšími zápasníky, hodně se vidíme s Marcinem Tyburou a jeho polským týmem. S nimi se znám víc, takže s nimi jsme tady v pohodě.  Už jsem tady potkal Yana a Alda, co budu mít spolu zápas. Se soupeřem jsem se už taky potkal.

Jak tam vaří a musíš ještě upravovat váhu?

Váhu budu muset upravit, mám tak 98, 97 kg, takže musím zhubnout těch pár kilo, ale v pohodě to odvodním, dám horkou vanu a zvládnu to.

 

Co myslíš, že bude rozhodovat o vítězství ve tvé premiéře v UFC proti Volkanu Oezdemirovi?

V zápase si myslím, že bude rozhodovat především dobrá trefa, ta přesnost, kdo z nás trefí pořádně první… a budu to já.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!