Rozhovory
0

Petr Píno Ondruš o projektu Streetfighter

Každý pátek můžeme sledovat zápasy MMA, které pořádá organizace IAF pod názvem Streetfighter. Jde o zápasy podle amatérských pravidel, kde atmosféru umocňuje prostředí v garážích. Jedním z promotérů je Petr Píno Ondruš, který nám prozradil, jak se mu dosavadní turnaje líbily a mnoho dalšího. Máme za sebou dva turnaje IAF Streetfighter. Jak jsi spokojený s […]

Každý pátek můžeme sledovat zápasy MMA, které pořádá organizace IAF pod názvem Streetfighter. Jde o zápasy podle amatérských pravidel, kde atmosféru umocňuje prostředí v garážích. Jedním z promotérů je Petr Píno Ondruš, který nám prozradil, jak se mu dosavadní turnaje líbily a mnoho dalšího.

Máme za sebou dva turnaje IAF Streetfighter. Jak jsi spokojený s jejich průběhem?

Spokojeni jsme maximálně, a to hlavně proto, že děláme to, co nás baví a vidíme, že to baví i diváky na místě a snad i v tv, a hlavně to pomáhá amatérským zápasníkům, a to je pro mě to hlavní.

Který zápas se ti osobně nejvíce líbil?

Petr Beran vs Dominik Topolcer. Srovnání dvou talentů z Česka a Slovenska. Jsem rád, že je zde i uplatnění pro finalisty I AM FIGHTER REALITY SHOW a můžou tak ukázat, co všechno v nich je. Taky se mi líbil dost zápas například David Zavoda vs Miroslav Uchytil. V něm bylo ukázáno úplně vše, co patří do MMA zápasu. To jen výtažek z toho, co mě teď napadá, jinak se mi líbily všechny.

Jaký druh bot můžou bojovníci používat?

Protože se nejedná o ryze MMA pravidla, tak mohou používat zápasnické boty (stejné jako v combat Sambu). Zde je pak omezení v kopaní na hlavu.

Je nějaké omezení pro fightery, kterým ještě nebylo 18 let?

Pokud zápasníkovi není 18 let, musí mít souhlas od rodičů plus podepsané další dokumenty a také souhlas trenéra.

Je možné se ještě přihlásit, nebo je to už uzavřené?

Máme poslední dva týdny do konce eliminací, tak jestli se chce někdo ještě přihlásit, tak si ale pospěšte:)

Jak fungují pyramidy a co když se někdo zraní?

Pyramida funguje tak, že kdyby nemohl zápasit ten, co postoupil, může ho nahradit i ten, který v jejich vzájemném souboji tahal za kratší konec.

Zasáhne nějak IAF StreetFighter nová zpřísnění pro pořádání akcí?

Určitě nás to zasáhne, ale vzhledem k tomu, že jsme to koncipovali původně úplně bez diváku, jsme na omezeni připraveni. To je život:)

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!