Rozhovory
0

Vítězslav Rajnoch se napotřetí dočká premiéry v ACA

Vítězslav Rajnoch se dočká premiéry v organizaci ACA 20. srpna, když předchozí dva zápasy byly odloženy kvůli koronaviru. Na úvod ho prověří zkušený rakouský Christian Draxler. Tvůj poslední zápas byl v únoru na Dni bojovníků v Ostravě vs Wojciech Nowak. Jak ses v zápase cítil a vyšlo to všechno podle plánu? Poslední zápas se mi […]

Vítězslav Rajnoch se dočká premiéry v organizaci ACA 20. srpna, když předchozí dva zápasy byly odloženy kvůli koronaviru. Na úvod ho prověří zkušený rakouský Christian Draxler.

Tvůj poslední zápas byl v únoru na Dni bojovníků v Ostravě vs Wojciech Nowak. Jak ses v zápase cítil a vyšlo to všechno podle plánu?

Poslední zápas se mi klasicky chvíli před turnajem změnil soupeř, který byl navíc stylově úplně jiný než původní, úplně podle plánu to nešlo, chtěl jsem si více zazápasit a nenechat se naházet.

Nyní tě 20. srpna čeká premiéra v ruské organizaci ACA. Jak tuto organizaci hodnotíš?

Na premiéru v ACA se nemůžu dočkat, už 2x se mi zápas odložil kvůli stupidnímu covidu, ACA je velká organizace se strašnou spoustou kvalitních, hlavně ruských borců, bohužel tady u nás málo kdo ji zná.

Na kolik zápasů máš smlouvu? Můžeš startovat na domácích turnajích?

Smlouvu jsem podepsal na 4 zápasy a mohu zápasit pouze na turnajích ACA.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Rakouský zkušený borec Christian Draxler podle tapology to má 17:6 a měl by to být dobrý grappler.
Původně jsem měl zápasit s Afgháncem Mubarizem, ale zřejmě kvůli současným opatřením to není možné uskutečnit.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Trénují jen a pouze u nás v JMFS pod Kubou Müllerem.

Kolik kilogramů budeš upravovat svoji hmotnost?

Forma si myslím byla lepší na první termín zápasu, ale i tak se cítím skvěle vzhledem k fázi diety… no chybí mi asi 12 kg takže… ještě kus práce.

Komu bys chtěl poděkovat?
Poděkovat bych chtěl firmě Tesařství Štusek, že teď nemusím pár dní chodit do práce před zápasem, to je asi tak můj jediný sponzor

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!