Rozhovory
0

Jednička těžké váhy Tomáš Hron opět na Yangames Fight Night

Nejlepší česká těžká váha Tomáš Hron se opět chystá na Yangames Fight Night, kde má stoprocentní bilanci. Tentokrát v ringu přivítá rumunsko-italského ranaře Claudia Istrate. t V posledním zápase na Oktagon Underground sis vyzkoušel malé rukavice. Jaká to pro tebe byla zkušenost? Zápasit v malých rukavicích mě bavilo a celá příprava vlastně. Bylo to něco […]

Nejlepší česká těžká váha Tomáš Hron se opět chystá na Yangames Fight Night, kde má stoprocentní bilanci. Tentokrát v ringu přivítá rumunsko-italského ranaře Claudia Istrate.

t

V posledním zápase na Oktagon Underground sis vyzkoušel malé rukavice. Jaká to pro tebe byla zkušenost?

Zápasit v malých rukavicích mě bavilo a celá příprava vlastně. Bylo to něco úplně jiného a po 20 letech příjemná změna v tréninku. Hlavně celý nápad Oktagon underground byl super.

Duel jsi dokončil se zraněním. Co přesně se stalo?

Do zápasu jsem už nastupoval se zraněním z tréninku, kdy mi Matěj Peňáz podmetem natáhl vazy v koleni, ale bylo to 3 týdny před zápasem a rušit jsem ho nechtěl. Melvin měl zvolenou super taktiku a hned jeden z prvních takedownu mi ty vazy zase poškodil a bylo vymalováno. Zápas jsem nechtěl ukončit, ale s nohou moc nešlo pracovat a každý další strh nebo pohyb byla strašná bolest. Ale i tak jsem rád za tuto zkušenost a rád si to zase zopakuji.

Jak dlouhá byla rekonvalescence a od kdy jsi v plném tréninku?

Rekonvalescence trvala dva měsíce, ale z tréninku jsem nikdy neodešel úplně. Vždy se dá najít náhradní varianta nebo nějaký kompromis. Jen jsem nějakou dobu nekopal a neběhal.

Nyní tě čeká další účast na Yangames Fight Night. Jak se ti ve Žlutých lázních líbí?

Žluté lázně jsou podle mě jedna z top stand up akcí u nás. Bude to tuším můj pátý zápas na této akci. A letos tam bude i top sestava mezinárodních zápasů, představí se i dvojnásobný šampion Glory Jason Wilnis a to prostě každý fanoušek postoje musí chtít vidět.

Co říkáš na svého soupeře, kterým bude Claudio Istrate?

Claudio je tvrdý oříšek. Není to technický zápasník, ale vlítne tam pokaždé jak uragán. Ale já už s takovým typem soupeře zápasil, tak věřím, že si poradím.

Kde se na zápas připravuješ a jak jsi spokojený se svojí formou?

Připravoval jsem se u nás v domácím gymu se Zdeňkem Pernicou a kondici mi ladí Honza Cacek ( děkan sportovní fakulty). Poslední část hrubé přípravy bylo soustředění s Vladem a Spejblem, kde byla sestava těžkých vah. A závěr klasicky Colosseum v Holandsku.

Chtěl bys na Yangames Fight Night pozvat diváky?

Yangames bude skvělou tečkou konce prázdnin a startovka je nabitá jak nikdy. Tak dorazte se podívat na parádní fighty.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!