Rozhovory
0

Světové souboje v K1 na Yangames Fight Night

Letošní Yangames Fight Night bude oproti předchozím ročníkům trochu později, ale zato s top účastí zahraničních a domácích bojovníků. Naše nejlepší těžká váha Tomáš Hron zde loni sestřelil tvrdým highkickem svého soupeře, kterým byl Coulibaly Abderahmane a letos ho čeká rumunsko – italský bombíř Claudio Istrate. Všichni fanoušci postoje by si tento zápas neměli nechat […]

Letošní Yangames Fight Night bude oproti předchozím ročníkům trochu později, ale zato s top účastí zahraničních a domácích bojovníků. Naše nejlepší těžká váha Tomáš Hron zde loni sestřelil tvrdým highkickem svého soupeře, kterým byl Coulibaly Abderahmane a letos ho čeká rumunsko – italský bombíř Claudio Istrate.

Všichni fanoušci postoje by si tento zápas neměli nechat ujít, protože není tajemstvím, že Tomáš jedná se zahraničními organizacemi, a tak je možné, že ho delší dobu u nás naživo neuvidíme.

Největší zahraniční hvězdy budou tentokrát bratři ověnčení úspěchy ze slavné Glory Jahfarr a Jason Wilnis. Soupeř pro staršího Jahfarra bude domácí showman a mistr otoček Georgij Fibich. Georgij je v poslední době na české scéně málo vidět a tohle je šance, jak se se soupeřem světových kvalit opět připomenout.

Mladší Jason je bývalý šampion Glory a na Yangames Fight Night se mu postaví několikanásobný mistr světa Vladimír Idranyi. Vlado má zkušeností na rozdávání a věříme, že na Yangames vyladí formu.

Další zajímavý souboj je Michal Reissinger vs Melvin Mané, ve kterém je favorit Michal. Melvin ale na Oktagon Underground ukázal, že na favority umí, když vyřadil Tomáše Hrona a tak uvidíme, jestli dokáže překvapit i v pravidlech K-1.

Fighcard dále doplní zápasy Dag Hoke vs Matěj Nuska, Jan Pajtaš vs Erik Micka a Holanďan Robin Gillebaard vs Oto Dolívka.

K boxerskému duelu nastoupí Vít Vladár vs Antonios Polychronidis a Petr Florián vs Vojtěch Bečvář.

Galavečer Yangames Fight Night má vždy neopakovatelnou atmosféru. Nadupaná startovka, krásné prostředí na břehu Vltavy, atmosféra, kterou umíte udělat jen vy fanoušci, to vše zaručuje, že zítřejší večer si ve Žlutých lázní opravdu užijeme.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/event/yangames-fight-night-8-open-air-vstupenky/37367

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!