Aktuality
0

David Dvořák se v dalším zápase UFC utká s Jordanem Espinosou

Další zápas v UFC čeká našeho zástupce Davida Dvořáka. Po skvělé premiéře, ve které zvítězil nad brazilským Bruno Silvou se 19. 9. utká s Američanem Jordanem Espinosou. Kdy jste se dozvěděli dověděli o dalším zápase? O zápase jsme se asi před sedmi měsíci, ale UFC zakázalo cokoliv zveřejňovat ohledně events. Zatím oznámili asi 4 zápasy […]

Další zápas v UFC čeká našeho zástupce Davida Dvořáka. Po skvělé premiéře, ve které zvítězil nad brazilským Bruno Silvou se 19. 9. utká s Američanem Jordanem Espinosou.

Kdy jste se dozvěděli dověděli o dalším zápase?

O zápase jsme se asi před sedmi měsíci, ale UFC zakázalo cokoliv zveřejňovat ohledně events. Zatím oznámili asi 4 zápasy a dnes už můj zápas můžeme zveřejnit.

 

Z jakého důvodu zakázali o zápase mluvit, je to kvůli Covidu?

Přesně tak, myslíme si, že díky všem opatření po celé světě netuší do poslední chvíle, jak bude situace vypadat, zda lidi přiletí, zda dostanou víza, projdou testy,…

 

Zápas bude probíhat v Las Vegas, jaká tam budou Covid opatření?

My jsme byli tady u nás na testech, která platí 48 hodin, po příletu absolvujeme další testy. A před zápasem, až budeme na hotelu UFC bude stejné opatření, jako měl Jirka Procházka na ostrově, takže oddělené pokoje a čekání na další testy.

 

Co říkáš na svého soupeře?

Za mě je to skvělá volba, není to nic, co by se nedalo porazit, ve světovém rankingu je na 44 místě, takže o 20 příček přede mnou. Takže vítězství mě může opravdu posunout.

Jakou přípravu jste na něj zaměřili?

Hodně jsme zapracovali na všech chybách z Brazílie. Kondičně i silově jsem úplně jinde, než jsem byl. Po celou dobu jsem vážně dřel a budu lepší ve všech směrech.

 

Byla možnost výběru soupeře?

Nebyla možnost, přišla tato nabídka a my jsme řekli ano. Dokud bude první smlouva, nebudeme spekulovat a zkrátka porazíme všechny.

 

Kdo s tebou letí do Ameriky?

Honza Maršálek, Jakub Kašpar a před zápasem přiletí i Patrik Kincl.

 

Jak se před zápasem cítíš?

Cítím se dobře a hrozně se těším.

 

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!