Rozhovory
0

Bernard Plavec: Soupeř je tvrďák a je to pro mě výzva

Bernard Plavec je dobříšský rodák a na Noci Bojovníků bude startovat už popáté. Vždy zde měl atraktivní zápasy i soupeře a nejinak tomu bude i tentokrát, kdy se střetne se slovenským talentem Sebastianem Fapšem. Na Oktagon Underground sis vyzkoušel zápas v malých rukavicích. Jak se to to zalíbilo a budeš v tom i pokračovat? Zápas […]

Bernard Plavec je dobříšský rodák a na Noci Bojovníků bude startovat už popáté. Vždy zde měl atraktivní zápasy i soupeře a nejinak tomu bude i tentokrát, kdy se střetne se slovenským talentem Sebastianem Fapšem.

Na Oktagon Underground sis vyzkoušel zápas v malých rukavicích. Jak se to to zalíbilo a budeš v tom i pokračovat?

Zápas v malých rukavicích se mi natolik zalíbil, že snad v brzké době zkusím i nějaký MMA zápas.

V dalším souboji tě uvidíme na Noci Bojovníků v Dobříši. Kolikátý start to bude na tomto turnaji a jak se ti zde zápasí?

Na Noci bojovníků startuji pokaždé, vždy mě Alex pozve, abych zde mohl vystoupit, za což mu děkuji. Tudíž už to pro mne bude 5. start na tomto top gala.

Jak hodnotíš svého soupeře, kterým bude slovenský Sebastian Fapšo?

Na soupeře se těším, je to tvrďák a bude to pro mne velká výzva. A výzvy, ty já rád.

Co by sis chtěl v souboji prosadit a na co si budeš muset dát pozor?

Co bych si chtěl prosadit? To přeci nemůžu prozradit, to se nechte překvapit. A na co si dávat pozor? Jak už jsem řekl, je to tvrďák, který má agresivní styl. Tudíž rozhodně na ten jeho agresivní nástup, kdy do zápasu vlítne. Klasika znáš to 😊 budu dělat svoje a dávat bacha na to jeho 😊.

Kde se na zápas připravuješ a v jaké formě se cítíš?

Změnil jsem působiště a gym. Momentálně se připravuji ve svém EGO gymu se svým silovým trenérem Laďou Petrželkou a v Primmat gymu, za který budu i nastupovat, trénuji u Pavla Bechtolda a Máry Lončáka. V Primmatu mám super přípravu a cítím se v top formě, kterou vám mám v plánu ukázat na Dobříši.

 Máš už domluvené něco dalšího?

Zatím nic dalšího na obzoru nemám, tak uvidíme, jaké nabídky přijdou, připraven jsem na vše: Muay Thai, K1 i MMA.

Chtěl bys do Dobříše pozvat diváky?

Jasně, že bych všechny pozval, super našlapaná startovka, co slibuje parádní podívanou. Na Dobříši je vždy top atmosféra. No nenechte si to ujít a přijďte se podívat, bude to stát rozhodne za to!

Vstupenky v předprodeji zde:

 https://vstupenky.ticket-art.cz/m.php?pg=predstaveni&id=15288

Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!