Rozhovory
0

Viktor Pavlíček: Miluji MMA a půjdu tímto směrem

Šampion GCF Grand Prix v těžké váze Viktor Pavlíček se po dvou letech vrací zpět do zápasového kolotoče a jako první zastávka bude na Noci Bojovníků v Dobříši. Podle pravidel Fusion rules se střetne se zkušeným německým borcem Jürgenem Dolchem známým z českých galavečerů. Kdy jsi zápasil naposledy a proč jsi měl tak dlouhou pauzu? […]

Šampion GCF Grand Prix v těžké váze Viktor Pavlíček se po dvou letech vrací zpět do zápasového kolotoče a jako první zastávka bude na Noci Bojovníků v Dobříši. Podle pravidel Fusion rules se střetne se zkušeným německým borcem Jürgenem Dolchem známým z českých galavečerů.

Kdy jsi zápasil naposledy a proč jsi měl tak dlouhou pauzu?

Naposledy jsem zápasil před dvěma roky. Pauza byla především zdravotní – kompletní plastika kolene. A teprve až teď mohu říci, že je 100 %.

Nyní tě čeká zápas 19. 9. na Noci Bojovníků v Dobříši podle pravidel Fusion rules, tedy muaythai v malých rukavicích. Jak ti tato pravidla vyhovují?

Vyhovují – nevyhovují. Miluji MMA a půjdu tímto směrem. Pravidla Fusion rules budou určitě atraktivní pro diváky a nás zápasníky nutí odjet zápas ve velkém tempu.

Co říkáš na svého soupeře, kterým bude Jürgen Dolch?

Je to pro mě výzva ukázat všem, že na to mám a jsem zpět v plné sile. I proto jsem byl rád za soupeře Jürgena Dolcha, tvrďáka z Německa, který má obrácený postoj a dobré oko.

 Kde se na zápas připravuješ?

Připravuji se doma v Primmat gymu pod Bechťákem a Lončákem a kondici u Jakuba Pražáka. Boxing Karel Vrták Vrtiška.

 Na co si budeš muset dát pozor a co by sis chtěl v souboji prosadit?

Obrácený postoj mi úplně nesedl a ruce mám pořád nízko .Takže nejít do rvačky, ale ukázat krásu sportu.

Máš už domluvené něco dalšího a jaké jsou plány do budoucna?

Do budoucna bylo plánů mnoho…jak zahraničích, tak doma. Stále platí, ze nás těžkých zápasníku je pomálu, a proto o šance není nouze. Ale smrtící virus zdatně zabíjí veškeré velké akce a do budoucna to nevypadá jinak.

Chtěl bys do Dobříše pozvat diváky?
Takže všechny diváky bych rád pozval na tradiční Noc Bojovníků, která má opět našlapanou startovku a bude se tedy na co koukat.

Vstupenky v předprodeji zde:

 https://vstupenky.ticket-art.cz/m.php?pg=predstaveni&id=15288

Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!