Rozhovory
0

Makhmud Muradov: Dcera je má motivace

Makhmuda Muradova (24-6) čeká 31. 10. další zápas v UFC,  kde si po předchozích dvou utkání drží 100% bilanci. Původní soupeř Krzysztof Jotko se zranil a tak Machovi vstoupí do cesty americký Kevin Holland ( 19-5) „Na zápas jsem se připravoval dlouho. Jen je škoda, že jsem se celou dobu trénoval na leváka a odspároval jsem […]

Makhmuda Muradova (24-6) čeká 31. 10. další zápas v UFC,  kde si po předchozích dvou utkání drží 100% bilanci.

Původní soupeř Krzysztof Jotko se zranil a tak Machovi vstoupí do cesty americký Kevin Holland ( 19-5) „Na zápas jsem se připravoval dlouho. Jen je škoda, že jsem se celou dobu trénoval na leváka a odspároval jsem vše se sparingpartnery v levém guardu. Pak přišla zase zpráva o změně soupeře a teď je to pravák, ale to nevadí. Je vysoko v rankingu, jsem v UFC a chci porážet ty nejlepší. Nevybírám si soupeře, je mi jedno, proti komu mě postaví,“ řekl k soupeři Mach.

A jaký je dle něj jeho soupeř Kevin Holland?  „Soupeř je zbrklý, takový blázen, jede svůj styl, ruce má dole, užívá si zápas, nebojí se, ale teď uvidí Uzbecko Českou sílu. Těším se na zápas,“ s úsměvem řekl Mach.

Do Las Vegas odlétá s tradičním týmem, který tvoří Petr Monster Kníže, Lukáš Bárta a Andrzej Koscielski. Tento zápas bude Machův první od narození jeho dcery Rumii. „Poprvé odlítám jako taťka, ale byl jsem dlouho v Polsku na přípravě, takže sice mi chybí žena i malá, ale musím to pro ně zvládnout. Chci vyhrát i pro dcerku, ona je moje motivace,“ dodal Makhmud.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!