Rozhovory
0

Michala Martínka čeká v ACA Daniel James

Michal Martínek (8-1) své další kroky v kariéře spojí s organizací ACA a už tento čtvrtek bude startovat v Polsku na akci ACA 114. V úvodním zápase bude jeho soupeřem americký Daniel James (8-1). Další tvé pokračování v kariéře bude spjato s organizací ACA. Proč sis vybral ACA a měl jsi i další nabídky? Vybral […]

Michal Martínek (8-1) své další kroky v kariéře spojí s organizací ACA a už tento čtvrtek bude startovat v Polsku na akci ACA 114. V úvodním zápase bude jeho soupeřem americký Daniel James (8-1).

Další tvé pokračování v kariéře bude spjato s organizací ACA. Proč sis vybral ACA a měl jsi i další nabídky?

Vybral jsem si ACA, protože v mé váhové kategorii je velká kvalita fighteru, kde se mám opravdu co naučit bojem a poměřit síly s východní elitou i s evropskou. To je hlavní důvod. Pak finance a destinace, kde se zápasí, není to daleko. A v poslední řadě chtějí se mnou pracovat a mám domluvené čtyři zápasy do roka, což je přesně to, co chci.

 

Jak hodnotíš kategorii těžké váhy v této organizaci?

Hodnotím, jak jsem již zmiňoval super na zlepšení dovedností. Strikeři, zemaři, wrestleři. Velice komplexní bojovníci. Radost se dívat a pro mě je čest tu být s nimi a být jedním z nich.

Na uvítanou tě čeká americký Daniel James. Jak hodnotíš svého soupeře?

Soupeř je velký chlap silný a dobrý zápasník. Je to sportovec, co nemá velkohubé názory, a tudíž ho respektuju i já, protože jsem zastánce toho, že bojovník má respektovat druhého. Je to furt sport a měli by být znát sportovní morál a kodexy. Zápas tvrdě, ale ve sportovním duchu.  Slovami ještě nikdo nevyhrál a je to pro mě známka nízkého sebevědomí, anebo chtíč po pozornosti. Jsem fighter a ne herec.

 

Kdo všechno se podílí na tvé přípravě a v jaké formě se cítíš?

Procházka, Vémola, Škvor, Fošum, Salčák, Karabin, Omarov, Voves, Běle. Když zápasíš s někým takhle velkým, potřebuješ sparingy, co mají dlouhé ruce a jsou vysocí, takže za mě ideál v rámci možnosti a karantén. Cítím se dobře a silně psychicky. V přípravě jsem měl různé stavy, různé problémy jako každý druhý zápasník, ale podstatné je, že si vše sedlo jak prdel na hrnec a teď je to ready na válku.

Kde můžou fanoušci tvůj zápas sledovati?

Zde mě můžou fanoušci sledovat http://aca-mma.tv/martinek

Česka vlajka bude vlát a my zvítězíme … sportu zdar!

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!