Rozhovory
0

Už se těšíte na Oktagon 19?

Dnešní fighcard na turnaj Oktagon 19 by za normálních okolností přilákala do hlediště tisíce diváků. Hlavní zápas večera Karlos Vémola vs Václav Mikulášek je dlouhodobě mediálně skvěle vypromovaný, i když z hlediska rankingu je mezi soupeři propastný rozdíl. Jakákoliv výhra pro Babu Jagu by byla velkým překvapením, ale Terminátor ve své dosavadní kariéře nikdy nic […]

Dnešní fighcard na turnaj Oktagon 19 by za normálních okolností přilákala do hlediště tisíce diváků. Hlavní zápas večera Karlos Vémola vs Václav Mikulášek je dlouhodobě mediálně skvěle vypromovaný, i když z hlediska rankingu je mezi soupeři propastný rozdíl. Jakákoliv výhra pro Babu Jagu by byla velkým překvapením, ale Terminátor ve své dosavadní kariéře nikdy nic podobného nepřipustil.

První start v MMA po odchodu z UFC dnes zažije Lucie Pudilová. Lucka se po čtyřech prohrách v řadě potřebuje chytit, ovšem proti Cornelii Holm to nebude nic lehkého. Cornelie má sice v profesionálním oktagonu zatím osm zápasů, ale nelze přehlédnout její úspěšnou amatérskou kariéru na turnajích IMMAF, které mají obrovskou kvalitu.

Velké očekávání panují k návratu Samuela Piráta Krištofiče, který ze zdravotních důvodů kariéru MMA přerušil, ale předváděl velmi slušné výkony v “postojových” duelech. Dnes ho čeká polský Mateusz Strzelczyk, který naposledy porazil nebezpečného Vlasta Čepa ve druhém kole aniž by Vlasta vůbec pořádně pustil do zápasu.

I další zápasy jsou velmi dobře poskládané a celkem jich fighcard nabízí deset.

Sledovat dnešní Oktagon 19 je možno přes PPV.

Nákup PPV krok za krokem:
1) Na stránce www.OKTAGON.TV klikněte na tlačítko SLEDOVAT, poté a proveďte registraci nového účtu v sekci REGISTROVAT SE.
2) Následně Vám přijde potvrzující e-mail, díky kterému si aktivujete Váš nový účet. Pokud zprávu nevidíte, zkontrolujte si prosím složku Spam, Hromadné či Promo akce. Pokud jste email stále nenašli, prosím klikněte na tlačítko “ZNOVU ODESLAT AKTIVAČNÍ ODKAZ”.
3) Po přihlášení se do vytvořeného účtu kliknete na SLEDOVAT, otestujete přehrávač a provedete platbu.
4) Běžte prosím opět na hlavní stránku OKTAGON.TV a klikněte tlačítko SLEDOVAT
5) Vychutnejte si přímý přenos! Odkaz na LIVE přenos najdete také v sekci https://oktagon.tv/#/watch/1
Často kladené dotazy si můžete přečíst tomto odkaze: https://oktagon.tv/#/help.
V případě dotazů nás prosím kontaktujte na help@oktagon.tv
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!