Rozhovory
0

Tomáš Hron: Ještě mám v plánu trochu zamíchat kartami, než pověsím rukavice na hřebík

Tomáš Hron jede jako dobře promazaný stroj a za poslední tři roky v K1 nepoznal hořkost porážky. Svou vítěznou sérii bude moci prodloužit již tuto sobotu na Night of Warriors, kde bude jeho soupeř Mario Jagatič.  V Praze na turnaji WAKO World Grand Prix jsi obhájil titul mistra světa WAKO vs Michal Turinsky. Jak těžká […]

Tomáš Hron jede jako dobře promazaný stroj a za poslední tři roky v K1 nepoznal hořkost porážky. Svou vítěznou sérii bude moci prodloužit již tuto sobotu na Night of Warriors, kde bude jeho soupeř Mario Jagatič. 

V Praze na turnaji WAKO World Grand Prix jsi obhájil titul mistra světa WAKO vs Michal Turinsky. Jak těžká obhajoba to pro tebe byla?

Obhajoba byla docela těžká a nečekal jsem, že odboxujeme všech 5 kol. Michal má hodně nepříjemný styl, špatně se na něj něco vymyslelo a je hodně tvrdý. Ale přebodoval jsem ho myslím ve všech kolech.

Byl jsi po zápase zdravotně v pořádku, že ani ne za měsíc jdeš do dalšího souboje na Night of Warriors?

Po zápase jsem myslel, že jsem docela rozbitý, ale nakonec to byly jen drobný oděrky a druhý den jsem začal s tréninkem jen lehce. To mi urychlilo regeneraci a samozřejmě kryo terapie.

Co říkáš na svého soupeře, kterým bude Mario Jagatič?

Mario Jagatič je tvrdý soupeř. Viděl jsem jeho zápasy na internetu a studovali jsme s trenérem jeho styl, tak uvidíme v sobotu, jak se nám taktika povedla.

Na co ses v této krátké předzápasové přípravě zaměřil?

Příprava byla krátká, ale stihl jsem odspárovat a doladit taktiku na další zapas. Důležitý bylo hlavně nepřepálit trénink, protože v přípravě na obhajobu jsem byl v tréninku docela unavený a tomu jsem se teď vyhnul. Údajně jsem prodělal coronu během přípravy podle testu, ale příznaky jsem neměl.

Celý turnaj se bude vysílat na Sport 5. Chtěl bys pozvat fanoušky k obrazovkám?

Turnaj se vysílá na Sport 5 od 19 hodin, tak všichni sledujte a podpořte na dálku bojovníky.

Jaké máš plány pro rok 2021?

Mám rozjednáno asi rok něco v zahraničí, ale díky coroně se vše pořád posouvá. Pár nabídek mám, ale dokud to není podepsané, tak o tom nechci mluvit. Ještě mám v plánu trochu zamíchat kartami, než pověsím rukavice na hřebík.

Jaký je tvůj názor jakožto majitele gymu na jeho uzavírání?

Zavíraní gymu je nesmysl. Lidi musí pracovat na své imunitě a jak jinak než sportem. Podle statistik, se v gymech nakazilo mizivé procento lidi. To můžete rovnou zavřít i MHD a lidi můžou chodit pešky. Na jaře se dalo sportovat venku, teď to nebude pro všechny tak jednoduché. Doufejme, že někdo nahoře dostane rozum.

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!