Rozhovory
0

Vašek Sivák pokračuje v zápasovém maratonu na Night of Warriors

Vašek Sivák letí jako raketa a kosí všechno, co mu přijde do cesty. Mnozí ho obdivují, jiní ho hejtují, ale málokomu je Vašek lhostejný. V sobotu bude moct na Night of Warriors opět ukázat svoje schopnosti a půjde si pro výhru KO vs Dariusz Fedor z Polska. Nedávno jsi po vítězství v Praze na WAKO […]

Vašek Sivák letí jako raketa a kosí všechno, co mu přijde do cesty. Mnozí ho obdivují, jiní ho hejtují, ale málokomu je Vašek lhostejný. V sobotu bude moct na Night of Warriors opět ukázat svoje schopnosti a půjde si pro výhru KO vs Dariusz Fedor z Polska.

Nedávno jsi po vítězství v Praze na WAKO World Grand Prix vyhrál i mistrovství ČR v boxu. Jak se udržuješ ve formě, že dokážeš vyhrát prestižní turnaje ve dvou sportech?

O republice v boxu jsem se dozvěděl cca týden před turnajem. V přípravě jsem hlavně po celý rok, naposledy jsem měl zápas v březnu, kde jsem vyhrál Slovak open. Od té doby začala corona, ale já byl v přípravě pořád. Věděl jsem, že zápasy přijdou a já musím být ready.

Domácí fanoušci by tě rádi viděli v souboji s Lubošem Lesákem, nebo Tadeášem Růžičkou. Zajímali by tě tyto zápasy, popřípadě s kým by ses rád střetnul ty?

S Lesákem půjdeme 100 %, jenom chci, ať ten zápas uchopí větší organizace a ať ten zápas má větší promo. S Tadeášem jsme kamarádi, hlavně Tadeáš je váhové těžší, ale do budoucna bychom po tom mohli skočit. S kým bych se rád střetnul, to teď z hlavy ani nevím, ale sen mého táty je Petrosyan, ten je zas o něco těžší, tak třeba za pár let s ním půjdu do války.

Nyní budeš startovat v sobotu na Night of Warriors. Co říkáš na svého polského soupeře a myslíš, že to skončí na body?

Soupeř z Polska je šampion v K-1 i thajském boxu, je to zkušený bojovník, ale měl jsem mít původně hodně dobrého Portugalce, ten ale bohužel dostal koronu. Já jdu určitě po KO.

Kam bys rád směřoval svoji budoucnost, preferuješ zahraniční postojovou organizaci, nebo budeš zkoušet MMA?

Určitě postoj v zahraničí One FC. Ale ještě je trochu čas vyzápasit se v profi. Chtěl bych teď být pár měsíců v Thajsku, dostat se třeba na Lumpinee stadion. MMA taky trénuju, takže skočím do všeho, ale všichni víme, že postoj je na prvním místě.

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!