Rozhovory
0

Lucerna: Josef Vít vs Štěpán Guba

Velký potenciál na perfektní štípanou bude mít zápas Josef Vít vs Štěpán Guba. Pepa je v Lucerně stálice a v loňském roce zde vybojoval mezinárodní titul WAKO, když v souboji v K-1 zdolal Tomáše Drábika. Štěpán na svůj mladý věk už má úspěchy z turnajů IFMA a za sebou několik zápasů v kolébce thajského boxu […]

Velký potenciál na perfektní štípanou bude mít zápas Josef Vít vs Štěpán Guba. Pepa je v Lucerně stálice a v loňském roce zde vybojoval mezinárodní titul WAKO, když v souboji v K-1 zdolal Tomáše Drábika. Štěpán na svůj mladý věk už má úspěchy z turnajů IFMA a za sebou několik zápasů v kolébce thajského boxu v Thajsku. Divákům se zapsal do paměti svými perfektními výkony v souboji v malých rukavicích ať už s Tadeášem Růžičkou, nebo nedávno a Jakubem Kroftou.

Jak jsou na tom kluci s přípravou a co říkají na svého soupeře?

Josef Vít:

Přípravu jsem odjel s Aplíkem a naším AMT týmem, a v rámci možností jsem spokojenej, bylo těžké to skloubit s libovejma nařízeníma naší vlády. Soupeř je mladá šikovná puška z Olomouce má super tlak a docela mu to lítá, takže jsme s Aplikem na něj nachystali recept, snad nám bude fungovat 😉 Na zápas se moc těším. Teď už jen doladím váhu a budeme ready 🙂 Věřím, že to bude skvělej zápas.

Štěpán Guba:

S přípravou jsem spokojený na maximum, dělali jsme, co šlo, celou přípravu jsem absolvoval v Muay thai Olomouc a věřím, že mě dovede k vítězství. Soupeře znám, párkrát jsme spolu spárovali a je to tvrďák a myslím si, že uděláme parádní zápas plný tvrdých výměn a ukážeme divákům krásu muay thai.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!