Rozhovory
0

Lucerna: Lucie Mudrochová vs Tereza Dvořáková

První ženský profesionální duel v historii Galavečera profesionálního boxu a K-1 v Lucerně uvidíme již 29. 12. prostřednictvím PPV. Lucie Murdochová vs Tereza Dvořáková je souboj dvou zkušených bojovnic ověnčených úspěchy i ze zahraničí. Lucie jako malá dělala balet a bojovým sportům se začala věnovat “až” v devatenácti letech. Přesto má mnoho úspěchů a v […]

První ženský profesionální duel v historii Galavečera profesionálního boxu a K-1 v Lucerně uvidíme již 29. 12. prostřednictvím PPV. Lucie Murdochová vs Tereza Dvořáková je souboj dvou zkušených bojovnic ověnčených úspěchy i ze zahraničí. Lucie jako malá dělala balet a bojovým sportům se začala věnovat “až” v devatenácti letech. Přesto má mnoho úspěchů a v roce 2015 vybojovala profesionální titul mistryně světa ISKA v muaythai. Zápasí také v pravidlech MMA, kde má bilanci 3-1. Tereza se věnuje postojovým disciplínám včetně boxu. Největších úspěchů dosáhla v k-1, kde v osmičlenné pyramidě složené ze soupeřek z cizích zemí dokázala získat titul WKN Také vyzkoušela pravidla Oktagon Underground, kde má bilanci 1-1. Holky si to v Lucerně rozdají v K-1 o titul WAKO a my se můžeme těšit na vysokou úroveň tohoto souboje.

Jak se holky popasovaly s přípravou a co si říkají na soupeřku?

Tereza Dvořáková:

S přípravou jsem spokojená, trénovali jsme pouze tady v Čechách, protože vládní opatření nám nedovolilo vycestovat do našeho oblíbeného Holandska, ale myslím, že příprava se povedla. Soupeřka je známá tvář a na zápas s ní se těším, je to jedno z mála českých jmen, které chybí v mém zápasovém seznamu.

Lucie Mudrochová:

Příprava byla opravdu dlouhá, ale jinak bych do zápasu nešla. V březnu se mi totiž narodilo druhé dítě a za 3 dny jsem už mohla trénovat. Ale to mi pan profesor Pařízek u Apolináře slíbil, takže tahle část přípravy se zatím povedla na výbornou . Tréninky byly vzhledem k situaci a zákazům v ČR všude (v boxernách, posilovnách, venku, na schodech, v našich garážích, a i v kuchyni). Příprava byla skvělá. Ale už musí skončit zákazy politiků a omezování tréninkových prostor. Nevím, proč má sport přecházet do ilegality…

Na soupeřku říkám to, že v ringu nemůžu boxovat sama a že jsem ráda, že tam bude. Jako člověka ji však neznám a nehodnotím.

PPV zakoupíte zde:

https://www.boxvlucerne.cz/

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!