Rozhovory
0

Jak dopadne souboj Leo Brichta vs Matouš Kohout v MMA?

Leo Brichta vs Matouš Kohout je zápas dvou sympaťáků, kteří mají i podobnou fanouškovskou základnu. Kluci se potkali v pravidlech Oktagon Underground, kde ve vyrovnaném zápase zvítězil Leo Brichta. Vítěz tohoto souboje bude určitě i vážný uchazeč na titulový fight v lehké váze. Leo začal s MMA již ve třinácti letech, poté co si zkusil […]

Leo Brichta vs Matouš Kohout je zápas dvou sympaťáků, kteří mají i podobnou fanouškovskou základnu. Kluci se potkali v pravidlech Oktagon Underground, kde ve vyrovnaném zápase zvítězil Leo Brichta. Vítěz tohoto souboje bude určitě i vážný uchazeč na titulový fight v lehké váze.
Leo začal s MMA již ve třinácti letech, poté co si zkusil muaythai a má za sebou úspěšnou amatérskou kariéru. V oktagonu ho zdobí výborný pohyb, skvělé biomechaniky a přirozené sebevědomí. Jak probíhala příprava obou fighterů a mají nějaký vzkaz pro svého soupeře?
“Příprava probíhala bez komplikaci, žádné vážnější zranění není, vše je jak má být. Chybí udělat jenom váhu, to je ten nejtěžší boj. A vzkaz pro soupeře? Ať je v pořádku taky bez zranění, a ať je na den zápasu vše jak má být”
Matouš k MMA došel přes úspěchy v muaythai a K-1. Je velmi dobře silově vybavený, dokáže se držet zápasové taktiky a k výbornému postoji se hodně zlepšil i na zemi. “Načasované je všechno krásně, udělal jsem maximum a ve středu to tam chci prodat… Vzkaz nemám. Jen že se těším na fight, protože to je ten důvod, proč se připravujeme, ta třešnička na dortu té přípravy!”
ŽIVĚ na 👉 www.OKTAGON.TV
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!