Rozhovory
0

Jsem v nejlepší formě, co jsem kdy byl

Viktora Peštu čeká na Oktagon 20 premiéra v light heavyweight a jak sám říká má pocit, že to byl krok správným směrem. Co říká na svého soupeře a jak moc stojí o zápas s Karlosem Vémolou? Na Oktagonu 20 tě čeká premiéra ve váze do 93 kg, kterou jsi vždy odmítal. Co tě přimělo ke […]

Viktora Peštu čeká na Oktagon 20 premiéra v light heavyweight a jak sám říká má pocit, že to byl krok správným směrem. Co říká na svého soupeře a jak moc stojí o zápas s Karlosem Vémolou?

Na Oktagonu 20 tě čeká premiéra ve váze do 93 kg, kterou jsi vždy odmítal. Co tě přimělo ke změně názoru?

Není pravda, že jsem jí vždycky odmítal, naopak jsem jí zvažoval už několik let. Tak jsem si prostě řekl, že to zkusím, uvidím, jak mi to bude vyhovovat a podle toho se dál rozhodnu. Ale zatím mám pocit, že to byl krok správným směrem.

Co říkáš na soupeře, kterým bude Ildemar Alcantara a na co si budeš muset dát největší pozor?

Dokáže být hodně nepředvídatelný a nebezpečně útočit z nečekaných pozic, ať už údery nebo submisemi. Takže hlavně nesmím polevit v soustředění a nenechat se nachytat na nějakou blbost.

Jak jsi spokojený s přípravou a kde jsi ji absolvoval?

Příprava proběhla jako obvykle v Sanford MMA na Floridě. Všechno proběhlo hladce a troufám si tvrdit, že jsem v nejlepší formě, co jsem kdy byl.

 Jak moc stojíš o zápas s Karlosem Vémolou?

Tak středně.

Chtěl bys pozvat diváky ke sledování turnaje Oktagon 20?

Rozhodně ano, takže nečumte na pohádky a radši si pusťte pořádnou dávku násilí!

Oktagon sledujte živě na 👉 www.OKTAGON.TV

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!