Rozhovory
0

Cirkus Oktagon má naváženo a zítra se můžete těšit na parádní show

Vyvrcholení letošního roku v MMA bude 30. 12. galavečer Oktagon 20, kterému by slušela našlapaná O2 Aréna, což ale z pochopitelných důvodů nejde. Celý rok nás promotérské duo Ondřej Novotný a Pavol Neruda zásobovali turnaji, ať už podle pravidel Oktagon Underground nebo MMA a dostali do popředí sledování galavečerů pomocí PPV na domácí scéně. Startovce […]

Vyvrcholení letošního roku v MMA bude 30. 12. galavečer Oktagon 20, kterému by slušela našlapaná O2 Aréna, což ale z pochopitelných důvodů nejde. Celý rok nás promotérské duo Ondřej Novotný a Pavol Neruda zásobovali turnaji, ať už podle pravidel Oktagon Underground nebo MMA a dostali do popředí sledování galavečerů pomocí PPV na domácí scéně.

Startovce na středeční večer vévodí mediální ikona MMA Karlos Vémola, který se úspěšně propracovává k odvetě s Attilou Véghem. V titulové bitvě o šampiona Oktagonu se Karlos střetne s francouzským Alexem Lohore, který si sice do zápasu věří, ale proti devastující síle Karlose v této váze mu moc šancí na výhru nedáváme.

Viktor Pešta bude na Oktagon 20 startovat poprvé v light heavyweight a podle vlastních slov se cítí v nejlepší formě, co kdy byl. Jeho soupeřem bude brazilský Ildemar Alcantara, který se po účinkování v UFC protloukal světovými organizacemi a určitě bude chtít udělat v Oktagonu vítězný zářěz.

Milan Ďatelinka jede na vítězné vlně a svoje poslední tři zápasy ukončil vždy v prvním kole. To samé přes kopírák platí i u jeho soupeře Davida Hoška. Bitvu může rozhodnout i jeden dobře trefený úder, jelikož jak Ďatelinka, tak zvláště Hošek mají v rukách opravdové granáty.

O zápasu Leo Brichta vs Matouš Kohout jsme se už podrobněji věnovali a tak můžeme opět konstatovat, že od tohoto zápasu je velké očekávání. Oba borci se spolu poprvé střetnou v pravidlech MMA.

Jan Malach má dlouhou hlášený zápas s Matoušem Kohoutem, ale karty se míchají a Honza v domluvené váze -74 kg potká Miroslava Brože. Míra kilo za kilem míří do lehké váhy a my se těšíme, na tento souboj svou výborných strikeru.

 

Na hlavní kartě také nebude chybět finále Oktagon výzvy Roman Paulus vs Tomáš Zajac.

Zajímavá bude i prelims, která startuje už v 18 hodin. Představí se zde Václav Holota vs Christian Jungwirth, v jediném ženském zápase uvidíme Magdu Šormovou s polskou Evelinou Wozniak, premiéru Dana Škvora vs Oumar Sy, Tomáše Fialu prověří Saíd Elderbiev a Daniel Hromek si bude muset dát pozor na grappling Jana Hájka.

Sledujte živě tuto top MMA kartu na 👉 www.OKTAGON.TV 💪

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!