Rozhovory
0

Dal jsem si za cíl Lucernu a soupeře z první 50

Po roce a půl nastoupí do ringu v zápase který si schovával do Lucerny Martin Parlagi. V souboji o titul RBO se střetne s mexickým Edwinem Palomaresem. Poslední zápas jsi odboxoval před rokem a půl. Nebyly žádné nabídky kvůli covidu? Samozřejmě byly, asi tři čtyři nabídky přišly, ale já jsem všechny odmítnul. Já jsem si […]

Po roce a půl nastoupí do ringu v zápase který si schovával do Lucerny Martin Parlagi. V souboji o titul RBO se střetne s mexickým Edwinem Palomaresem.

Poslední zápas jsi odboxoval před rokem a půl. Nebyly žádné nabídky kvůli covidu?

Samozřejmě byly, asi tři čtyři nabídky přišly, ale já jsem všechny odmítnul. Já jsem si dal cíl Lucernu 2020 a soupeře z první 50. Takže jsem žádný zápas nebral a soustředil se jen na Lucernu.

Co jsi dělal v tak dlouhém mezizápasovém období?

Mám kolem sebe skvělé lidi, a tak jsem mohl celou dobu trénoval, měl jsem prostory, kde jsem mohl trénovat a makal jsem 15 měsíců v kuse a už je to vážně moc.

V úterý tě na Galavečeru profesionálního boxu a K-1 v Lucerně čeká titulový zápas. O jaký titul se jedná a kdo bude tvým soupeřem?

Když jsem se bavil s Matoušem, že chci soupeře z první 50, tak ho napadlo, že bychom to mohli dát rovnou o titul. Řekl jsem mu, že ok, ale musíme vážně sehnat frajera. Půjde o titul menší organizace RBO, ale tady nejde až tak o ten titul, jako o to, že mám proti sobě vážně dobrého soupeře.

Jaké máš o protivníkovi informace?

Koukal jsem na jeho Boxrec, tak naposledy porazil soupeře, který byl 33. na světě, ale zápas se jim nepřipsal, protože v Mexiku bylo zakázané dělat jakékoliv galavečery. Myslím, že kdyby mu ho připsali, tak se dostal do první 20. Nemám o něm skoro žádné informace, viděl jsem pár zápasů, co odboxoval. Ale každý zápas je jiný, a tak se nespoléhám na to, co vidím.

Jak jsi spokojený s přípravou na Lucernu?

Na Lucernu jsem připravený na 100 %, makal jsem 15 měsíců, byl jsem v kuse v tělocvičně. Jak říkám, mám za sebou skvělé lidi, mám díky nim tělocvičnu, kde jsem mohl trénovat, nebudu raději říkat kterou 😊

Chtěl bys pozvat fanoušky ke sledování turnaje v Lucerně prostřednictvím PPV?

Samozřejmě, když už nemůžou být na místě, tak ať si alespoň koupí PPV a fandí a podpoří lidi, co na tom pracují, je to v této době opravdu hodně práce.

PPV zakoupíte zde:

https://www.boxvlucerne.cz/

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!