Rozhovory
0

Makhmud Muradov se zítra postaví v dalším zápase na UFC Sanchezovi

Po více jak roce a čtyřech zrušených zápasech se v sobotu vrátí na UFC 257 zpět do oktagonu Makhmud Muradov (24-6). Naposledy Mach suverénním způsobem sestřelil Trevora Smithe a za svůj výkon obdržel i finanční bonus. Tentokrát ho ve třetím zápase v této nejprestižnější organizaci čeká americký Andrew Sanchez (12-5). „V přípravě se nikdy nezaměřuju na […]

Po více jak roce a čtyřech zrušených zápasech se v sobotu vrátí na UFC 257 zpět do oktagonu Makhmud Muradov (24-6). Naposledy Mach suverénním způsobem sestřelil Trevora Smithe a za svůj výkon obdržel i finanční bonus. Tentokrát ho ve třetím zápase v této nejprestižnější organizaci čeká americký Andrew Sanchez (12-5).

„V přípravě se nikdy nezaměřuju na něco speciálního, trénuju jako vždycky a připravuju se na cokoliv. Když je pravák, tak se snažím trénovat s pravým guardem, když levák tak s levým, když mě čeká wrestler, tak trénuji víc obranu. U tohoto soupeře jsem se připravoval úplně na všechno. Cítím se dobře, s váhou jsem neměl problémy, vše šlo podle plánu,“ řekl nám k přípravě Mach.

Zvažuje Mach ještě přechod do welteru nebo zůstane i nadále ve střední váze?  „Nemám v plánu přecházet, ve své váze se cítím dobře, nechci chodit dolů ani nahou 😊 Uvidíme, co bude dál, ale zatím zůstávám ve střední váze. Sparuju s klukama, co jsou větší než já, chodí 84, takže mají kolem 95 kg a nemám s tím problémy.“

„Všem bych chtěl poděkovat za jejich zprávy, pozdravy, za to, že mi fandí. Je to po mě velká podpora. Všechny zprávy a komentáře čtu. V sobotu jdu do zápasu a jdeme tam všichni společně pro další vítězství. Jsme připravenej, makal jsem pořádně, i když jsem zase vzal ten zápas short notice, jsem dobře připravenej. Děkuji vám všem,“ poděkoval fanouškům Makhmud.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!