Rozhovory
0

ONE FC míří do Česka. Kdo se z domácích borců představí v této světové organizaci?

Adrian Smrčka, který jako promotér pořádá galavečery Yangames Fight Night, Night of Warriors či WAKO World Grand Prix posouvá pomyslnou laťku kvality bojových sportů v Česku spoluprací se světovou organizací ONE FC. „Můžu potvrdit, že jsme podepsali smlouvu s organizací ONE Championship. Momentálně ladíme termíny v souvislosti s epidemiologickou situací, ale už na jaře by […]

Adrian Smrčka, který jako promotér pořádá galavečery Yangames Fight Night, Night of Warriors či WAKO World Grand Prix posouvá pomyslnou laťku kvality bojových sportů v Česku spoluprací se světovou organizací ONE FC.

„Můžu potvrdit, že jsme podepsali smlouvu s organizací ONE Championship. Momentálně ladíme termíny v souvislosti s epidemiologickou situací, ale už na jaře by se měl v naší republice konat ROAD TO ONE EUROPE, kde se ve čtyřkové pyramidě představí ve váze do 95 kg Tomáš Hron,“ řekl nám promotér Adrian Smrčka.

“To je to mega pecka, že světova organizace jako je One FC zavítá do Čech. A pro mě je to samozřejmě další výzva, kterou chytnu a nepustím. Pyramida bude do -95 kg. Teď mám kolem 98-99 kg, takže to nebude problém,” poznamenal Tomáš Hron. Toho pochopitelně zajímala těžká váha, ale ta je již zaplněna a navíc z 36 soupeřů, které v ní jsou, jich už 29 porazil. Titul momentálně drží Roman Kryklia, kterého Tomáš jednou porazil, podruhé vyhrál Roman a třetí souboj v Rusku skončil až v extraroundu ve prospěch Romana. Tomáš si tak nejdřív chce urvat titul v -95 kg a následně  i o váhu výš.

Pyramidu bude tvořit jeden Čech, další tři soupeři budou ze zahraničí. Vítěz této pyramidy postupuje do další osmičkové pyramidy na jejímž konci čeká pás ONE FC. Pilotní galavečer tohoto projektu se uskutečnil v listopadu v Jekatěrinburgu. Další kola čekají právě na naší republiku, Německo, Holandsko,… finále by se mělo konat na konci roku v Singapuru. Bohužel covidová situace nedovoluje plánovat na delší dobu, ale pokud se opravdu vše podaří a my uvidíme u nás takovou organizaci, jako je ONE FC, bude to pro naše fanoušky opravdu velká událost. Zápasit se bude dle pravidel K1 v 8 oz rukavicích, ale v kleci. 

Kromě Tomáše Hrona plánuje Adrian Smrčka obsadit i další naše fightery, například talentovaného Vaška Siváka. „S Vaškem jsme podepsali exkluzivní smlouvu. Cílem je letos vybojovat evropský titul WAKO PRO a ideálně i světový. Jelikož Glory podepsalo spolupráci právě s WAKO, tak ziskem těchto titulů se otevírají dveře ať už do Glory či do ONE FC. To už pak bude na Vaškovi, která cesta mu bude bližší. Naším cílem každopádně je pořádat u nás galavečery ONE FC, nasazovat do nich naše zápasníky, stejně tak je vysílat do ruské organizace RCC, kde již spolupráce oboustraně dlouhodobě funguje, za což patří velký dík Koljovi a Martinovi“ dodal Adrian. 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!