Rozhovory
0

Reality show a nekompromisní souboje, to je UPC Fight Cesta bojovníka

Unikátní pyramidu šestnácti bojovníků muaythai z Česka a Slovenska již brzy uvidíme na UPC Fight Cesta bojovníka. O turnajích jsme si povídali s organizátorem Michalem Reissingerem. Kdo přišel s nápadem udělat šestnáctičlennou pyramidu v muaythai? S Mikešem jsme furt přemýšleli, jak udělat něco, co osloví široké spektrum diváků. Chtěli jsme zápasy pro naše závodníky. Chtěli […]

Unikátní pyramidu šestnácti bojovníků muaythai z Česka a Slovenska již brzy uvidíme na UPC Fight Cesta bojovníka. O turnajích jsme si povídali s organizátorem Michalem Reissingerem.

Kdo přišel s nápadem udělat šestnáctičlennou pyramidu v muaythai?

S Mikešem jsme furt přemýšleli, jak udělat něco, co osloví široké spektrum diváků. Chtěli jsme zápasy pro naše závodníky. Chtěli jsme něco s příběhem. Slovo dalo slovo a zrodil se nápad udělat mezinárodní turnaj s šestnácti účastníky.

Proč zrovna ve váze -63,5 kg a chystáte případně i v jiných váhových kategorií?

Důvod je jednoduchý. Máme spoustu lehkých vah a mají málo zápasů. Primárně to celý vzniklo kvůli našim borcům. Chceme ať zápasí, chceme je zpropagovat a už je na každém z nich, jak svou šanci chytí za pačesy. První čtvrtfinálový turnaj je čistě ve složení – 63,5 kg. 8 zápasů, první kolo turnaje. Semifinále a zejména velké finále již doplníme superfighty v dalších vahách.

Na jaké jména se můžeme těšit a kdo je tvůj favorit?

V turnaji se představí 12 bojovníku z Česka a 4 za Slovensko. V turnaji nastoupí jména jako Denis Hnídek, Matěj Trčka, Nikolas Krivák, Lukáš Madinec a další. Moji favoriti jsou samozřejmě dva závodníci Palec Gymu Filip Hauser a Jan Černý. Budou to mít dost těžký. Konkurence je veliká.

Kdy začnou eliminační zápasy a do kolika večerů budou rozděleny?

Turnaj proběhne na tři části. První turnaj je nastaven na 10. 4. – čtvrtfinále, semifinále bude 15. 5. a finále, kam se probojují poslední 4 závodníci je naplánováno na 5. 6. 2021 formou klasické čtyřkové pyramidy. Před každým turnajem budou dva díly reality show UPC Fight Cesta Bojovníka. Čeká nás formát 2 díly – čtvrtfinále, 2 díly – semifinále, 2 díly a velké finále.

Jak bude možné turnaj sledovat?

Turnaje budou ke shlédnutí formou placených přenosů PPV, ale všech 6 dílů reality show UPC Fight Cesta Bojovníka bude volně ke shlédnutí v TV a na youtube. Více informací o přenosech a reality show upřesníme na našem webu www.upcfight.cz a na fb a instagramu @upcfight

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!