Rozhovory
0

Pavel Šour: Zbývá mi poslední rok a půl kariéry

Pavel Šour se dostal ve světovém boxerském rankingu těžkých vah do první stovky, ale po prodělaném covidu bohužel nemůže nastoupit do oznámené ho zápasu. Co říká jako úřadující šampion na prohlášení Michala Reissingera, že v nejbližší době ovládne těžkou váhu v ČR? Nedávno ses dostal do světové stovky nejlepších těžkých vah. Co říkáš na tento […]

Pavel Šour se dostal ve světovém boxerském rankingu těžkých vah do první stovky, ale po prodělaném covidu bohužel nemůže nastoupit do oznámené ho zápasu. Co říká jako úřadující šampion na prohlášení Michala Reissingera, že v nejbližší době ovládne těžkou váhu v ČR?

Nedávno ses dostal do světové stovky nejlepších těžkých vah. Co říkáš na tento úspěch a kam by ses chtěl proboxovat?

Jsem za to moc rád. Bylo to mým cílem od začátku kariéry. Vyšší ambice už nemám. Zbývá mi poslední rok a půl kariéry. Na své 40. narozeniny si dám poslední zápas.

 

Máš už termín dalšího zápasu a můžeš nám k němu říct něco bližšího?

Termín zápasu bohužel nemám. Díky Covidu jsem kompletně přišel o kondici. Nevím, za jak dlouho se dostanu do funkčního stavu. Stále se hodně zadýchávám.

 

Je na pořadu dne zápas s Václavem Pejsarem, který avizoval na konci roku?

Tento zápas bych rád vzal, pokud od Vaška přijde nabídka, kterou avizoval. I já bych měl zájem stát se jeho vyzyvatelem, pokud se mi podaří správně nastartovat naší profesionální stáj a udělat kvalitní event.

Do těžké váhy v boxu vstoupil sebevědomě úspěšný bojovník v postojových disciplínách Michael Reissinger. Co říkáš jako úřadující šampion na jeho prohlášení, že v nejbližší době ovládne těžkou váhu v ČR?

Pokud v blízké době dosáhne nějaké slušné pozice v ratingu a ruku v ruce s ním půjde finanční krytí zápasu, tak rád příjmu nabídku. Michal není ořezávátko a zápas za půl darma, kterým bych riskoval propad ve světovém žebříčku, pro mě nemá smysl. Ale rád se s ním utkám například podle pravidel olympijského boxu, pokud by se mělo jednat o “zápas cti”…

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!