Rozhovory
0

Staňte se trenérem MMA či muaythai

Ve spolupráci s UK FTVS se koná další online kurz pro trenéry muaythai a MMA III. třídy. Zájemci se ho mohou zúčastnit již od 19. – 21. 3. 2021. Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství. Na kurzu se dozvíte, jak správně připravit sebe a své svěřence na MMA […]

Ve spolupráci s UK FTVS se koná další online kurz pro trenéry muaythai a MMA III. třídy. Zájemci se ho mohou zúčastnit již od 19. – 21. 3. 2021. Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí zvýšit svoji kvalifikaci v oblasti trenérství. Na kurzu se dozvíte, jak správně připravit sebe a své svěřence na MMA či muaythai. Proniknete tak například do základů výživy, první pomoci, silové přípravy, technik a postoje v bojových sportech a celkového postavení tréninkové jednotky.

„Kurzy budou vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci probíhat online s tím, že studenti si budou moci kompletní kurz zopakovat i v době, kdy již bude moci být prezenční účast tak, aby měli i praktickou část, která se má konat třetí den kurzu. Získají tak vlastně dva kurzy za cenu jednoho. Výhodou online kurzu je, že v případě že se student nemůže nějaké přednášky zúčastnit živě, není problém si ji zpětně přehrát,“ řekl nám předseda komise vzdělávání GAMMA Zdeněk Ledvina.

Mezi přednášejícími za MMA uvidíme například Jakuba Stejskala, UFC zápasníka Davida Dvořáka, Radka Sachra, který se stará o Patrika Kincla nebo zdravotníka Norberta Bidrmana. Za muaythai uvidíme prezidenta C.M.T.A. Petra Otticha a Jirku Apeltauera.

„Tyto kurzy se konají od roku 2013 a jsou společné jak pro MMA, tak i muaythai. Kdo se přihlásil na muaythai, získá tak trenérskou licenci pro muaythai, kdo na MMA, získá zase licenci pro trenéra MMA. Těmito kurzy prošli v minulosti například André Reinders, Ruda Kříž, Bohumil Lungrik, Martin Burkot, či Petr Monster Kníže,“ doplnil Zdeněk Ledvina.

Podmínky pro zájemce:
– Minimální věk 18 let
– Zájem o MMA a jeho rozvíjení
– potvrzení od lékaře – zaslat na isv.infomail@gmail.com
https://drive.google.com/…/0B9DI2QgwVxgOcVJaUGV…/view…

Cena:
3.800,- Kč / 150 €  pro členy partnerských asociací
3.800,- Kč / 150 €  student FTVS
5.000,- Kč / 200 €  ostatní

(sleva pro členy: MMAA, CMTA, ČALD, ČACH, OCRA CZ)

Platební údaje:
CZ
115-5673060297/0100

SK
IBAN CZ5901000001155673060297
BIC/SWIFT kod KOMBCZPPXXX

Do kolonky zpráva pro příjemce uveďte:
PŘÍJMENÍ (přihlášené osoby) + Trenér MMA

Odkaz k přihlášení:
https://forms.gle/W2V9diBkBFCQfxnL6

Možnost přihlášení do: 15. 3. 2020

Maximální kapacita kurzu je 30 studentů

STORNO
50 % při zrušení více 1 týden před konáním
100 % při zrušení v týdnu konání akce

Kontaktní osoba:
Patrik Waldhans – isv.infomail@gmail.com

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!