Rozhovory
0

Střelec Tadeáš Růžička se v MMA premiéře střetne s polským zemařem

Do své premiéry v profesionálním MMA se chystá Tadeáš Růžička, který se dostal do širšího povědomí dominantním vítězstvím v pyramidě Oktagon Underground. Tadeáš jako výborný postojový fighter je známí už z juniorských let, kdy v této kategorii dokázal vyhrát mistrovství světa WAKO v K-1 a mistrovství světa IFMA v muaythai, což se ještě žádnému českému […]

Do své premiéry v profesionálním MMA se chystá Tadeáš Růžička, který se dostal do širšího povědomí dominantním vítězstvím v pyramidě Oktagon Underground. Tadeáš jako výborný postojový fighter je známí už z juniorských let, kdy v této kategorii dokázal vyhrát mistrovství světa WAKO v K-1 a mistrovství světa IFMA v muaythai, což se ještě žádnému českému reprezentantovi nepovedlo.

Popularita, která v současné době panuje v MMA, ho zlákala do tohoto sportu a v sobotu 27. 3. bude den D, kdy odstartuje profesionální kariéru. Polský soupeř Dawid Kareta je čistokrevný zápasník MMA, který klade důraz na práci na zemi a jeho grappling je na velmi dobré úrovni.

Podle serveru Tapology.com měl Dawid první zápas v amatérském MMA v roce 2013 a jeho bilance je 4-1. V profesionálech začal zápasit v roce 2017, bilanci má 2-1 a jeho přemožitel Robert Ruchala nyní vítězně postupuje v KSW.

Tadeáše tedy čeká kvalitní zemař, který všechny vítězné zápasy ukončil na submisi a nebude to vůbec nic lehkého. My však věříme, že Tadeášova kariéra v MMA bude stejně úspěšná jako doposud postojová a v sobotu k tomu učiní první krok.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!