Rozhovory
0

Nevyřízené účty, syn Tomáše Ortela a životní příběhy, i o tom byl další díl UPC Fight Cesta bojovníka

Druhý díl reality show UPC Fight Cesta bojovníka nám představil účastníky blíže, prostřednictvím krátkých medailonků společně s jejich trenéry. Dozvěděli jsme se, co je k bojovým sportům či speciálně muaythai přivedlo a byly to zajímavé příběhy. O rivalitu v tomto projektu není nouze, ať už o přirozenou, nebo když u mnohých borců vzpomínky otvírají staré […]

Druhý díl reality show UPC Fight Cesta bojovníka nám představil účastníky blíže, prostřednictvím krátkých medailonků společně s jejich trenéry.
Dozvěděli jsme se, co je k bojovým sportům či speciálně muaythai přivedlo a byly to zajímavé příběhy. O rivalitu v tomto projektu není nouze, ať už o přirozenou, nebo když u mnohých borců vzpomínky otvírají staré rány.
Setkání po letech v tomto duchu bude odveta Renat Beket vs Jan Johny Černý. Jejich první zápas byla vlastně náhoda, protože Renatovi se před turnajem zranil soupeř a dlouho nemohli sehnat náhradu, až to vzal Johny, tedy vlastně kluk, se kterým se znal z tréninků. Renat už v že té době měl za sebou v muaythai úspěchy a samotný zápas podcenil, což se mu vymstilo a dodnes prohru těžko vydýchává. Tedy o výbušné odvetě není třeba pochybovat.
Druhá odveta po souboji z předešlých let bude Matěj Trčka vs Lukáš Mandinec. Lukáš s Matějem prohrál na domácím turnaji a zápas mu také dodnes leží v hlavě.
Dále startovka na UPC Fight Cesta bojovníka je rozmanitá a dá se zde najít mladý Martin Petráš, který však přes svůj věk má zkušenosti z IFMA turnajů a naproti tomu Lubomír Píďa Pindus, který se už více věnuje muaythai jako trenér.
Určitě bude chtít být vidět i odchovanec Spejbl gymu Denis Hnídek, který rozjíždí slibnou kariéru v muaythai. Po té co prozradil, že jeho otcem je zpěvák Tomáš Ortel, tak i když chce být známý díky svým výkonům v ringu, musí počítat s tím, že mu přibyde mnoho fanoušků, ale také haterů.
Tedy 10. dubna to vypukne a my se můžeme těšit na pyramidu muaythai, která se dá sledovat prostřednictvím PPV.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!