Rozhovory
0

Máme pro Terminátora soupeře! Vyjde napotřetí zápas Vémola vs Ragozin?

Karlos Vémola vs Mikhail Ragozin byl očekávaný duel, který musel být zrušen z důvodu zranění Karlose. Ten týden před zápasem dostal na tréninku knockout a musel odstoupit. Nyní se Mikhail hlásí znovu, a to v době, kdy je pro Karlose těžké sehnat kvalitního soupeře. V roce 2018 jsi na Night of Warriors porazil Prince Aounallaha. […]

Karlos Vémola vs Mikhail Ragozin byl očekávaný duel, který musel být zrušen z důvodu zranění Karlose. Ten týden před zápasem dostal na tréninku knockout a musel odstoupit. Nyní se Mikhail hlásí znovu, a to v době, kdy je pro Karlose těžké sehnat kvalitního soupeře.

V roce 2018 jsi na Night of Warriors porazil Prince Aounallaha. Jak se ti od té doby daří v RCC?

Ano bylo fajn bojovat na Night of Warriors. Super organizace celého turnaje. Skvělé publikum a atmosféra turnaje. Soupeř nebyl sice vysoké úrovně, tam jsem se snad ani nezadýchal v boji. Ale pro mě to byl super zážitek. Od té doby jsem měl pár bojů v RCC, které jsem skoro všechny vyhrál. Teď mám tři výhry v řadě. Takže vše je super!

Jak se ti líbilo v České republice?

Jak už jsem řekl, bylo to super. Jak co se týče organizace Night of Warriors, který pořádá skvělé turnaje a důkaz je i spolupráce s One, kde chci přiletět podpořit naše bojovníky, když to vyjde. Máte skvělé fanoušky, které vám můžu závidět. Mnozí mně i teď píšou po bojích, je to příjemné. Firma Ego Combat je z ČR a vyrábí mi tréninkové věci na míru. Můj trenér a kamarád Martin Wodecki je Čech. I když je přísný, tak spolupráce s ním je super. Máte skvělý tatarák a pivo. Takže u vás je mnoho věcí, které se mi líbí.

Preferuješ domácí soupeře anebo zahraničí?

Je mi to v podstatě jedno, já opravdu bojuji s tím, koho mi postaví. U nás v RCC se promotér snaží většinou nás stavět se soupeři výše v žebříčku, abychom rostli. Díky tomu jsem teď v žebříčkách vysoko, aniž bych zatím bojoval ve velkých ligách. To vybudovalo RCC a za to jim díky!

V květnu v roce 2019 jsi měl mít zápas s Karlosem Vémolou. Proč byl souboj zrušen?

Ano zápas měl proběhnout u nás v RCC, jelikož první plánovaný byl už v XFN, ale to nedopadlo. Terminátor se zranil týden do zápasu, což bylo nepříjemné, ale to je náš sport a někdy se to prostě stane.

Jak jsi byl na tento duel připravený?

Skvěle! Vždy jsem skvěle připraven. Jsem profesionál a je to moje práce, kterou mám rád. Připravoval jsem v Thajsku a u nás v Akademii RMK. Máme skvělý team bojovníku v RMK Akademii. Ivam Sthyrkov, Alexej Kunchenko, Petr Yan. Přijíždí k nám Olejník, Arlovski. Myslím, co jméno, to pojem. Máme skvělé trenéry a podmínky. A vždy děláme vše na maximální výsledek.

Karlos má v Česku sérii vítězství. Chtěl bys s ním bojovat, zvláště když váš souboj byl v minulosti zrušen?

Má bezesporu skvělou sérii, ale je třeba se podívat i na protivníky Karlose. Tím nesnižuji jeho kvality bojovníka, je to dobrý bojovník. Ale poslední jeho kvalitní soupeř byl Attila. Profesionál, váhově adekvátní a zkušený. A výsledek? Znáte sami. Myslím, že i Karlos už chce taky kvalitu před kvantitou. Sám upozorňuje, že někteří soupeři jsou snadní.

Jak myslíš, že by váš duel skončil?

Byl by to těžký boj, ale vůbec nepochybuji o svém vítězství jak tehdy, tak i nyní. Navíc, když já od té doby bojuji s kvalitními soupeři a pořád rostu.

Co si myslíš o jeho posledních bojích?

Karlos udělal, co potřeboval, zvítězil. Ale hodnotit boje s málo zkušenými bojovníky, váhově lehčími, to nemá smysl. To je jako v hokeji postavit naší sbornou s teamem z Itálie. Soupeř, který byl poslední kvalitní, byl Attila.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!