Aktuality
0

Karlos Vémola se vyjadřuje k výzvě Mikhaila Ragozina

Včera jsme přinesli rozhovor se zápasníkem ruské organizace RCC Mikhailem Ragozinem, který by rád změřil své síly s Karlosem Vémolou. Odpověď Terminátora na sebe nenechala dlouho čekat. “Dříve jednání probíhalo, ale teď už to asi skončí nejspíš na tom, že on do Oktagonu nepůjde, protože mu Oktagon určitě nezaplatí, na co on je v Rusku […]

Včera jsme přinesli rozhovor se zápasníkem ruské organizace RCC Mikhailem Ragozinem, který by rád změřil své síly s Karlosem Vémolou. Odpověď Terminátora na sebe nenechala dlouho čekat.

“Dříve jednání probíhalo, ale teď už to asi skončí nejspíš na tom, že on do Oktagonu nepůjde, protože mu Oktagon určitě nezaplatí, na co on je v Rusku zvyklý a Rusové zase nedají víc mně, než na co jsem zvyklý v Oktagonu, tak proč bych to dělal? Soupeřů je na světě milión…,” řekl nám k případnému zápasu Karlos.

Veškerá jednání jsou čistě v režii organizátorů a promotérů, ale zajímalo nás, zda by Karlos při splnění finančních podmínek do zápasu nastoupil. “Určitě. Ale vzhledem k tomu, že jsem u všech jednání byl, je to naprosto nereálný.”

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!