Rozhovory
0

Semifinále pyramidy a superfighty muaythai již zítra na UPC Fight

Semifinále pyramidy UPC Fight Cesta bojovníka, dva rezervní zápasy a tři superfighty muaythai, to bude tvořit sobotní fightcard na druhém večeru UPC Fight, který uvidíte prostřednictvím PPV na livesignal.tv Už první turnaj nabídl výborné zápasy plné emocí a čím dál bojovníci půjdou v pyramidě na vysněný vrchol, tím větší sportovní zážitky nás čekají. Nyní pořadatelé […]

Semifinále pyramidy UPC Fight Cesta bojovníka, dva rezervní zápasy a tři superfighty muaythai, to bude tvořit sobotní fightcard na druhém večeru UPC Fight, který uvidíte prostřednictvím PPV na livesignal.tv

Už první turnaj nabídl výborné zápasy plné emocí a čím dál bojovníci půjdou v pyramidě na vysněný vrchol, tím větší sportovní zážitky nás čekají. Nyní pořadatelé připravili tři superfighty muaythai v různých váhových kategoriích.

V prvním se představí Jan Šindelář vs Luděk Greguš, kteří jsou oba domácí šampioni v muaythai a oba jsou velmi zkušení.

Druhý superfight bude střet dvou světů, kdy David Dvořáček je známý spíše jako kickboxer, zatímco Dominik Tábor je klasický thaiboxer se zkušenostmi z turnajů IFMA a Enfusion.

Třetí superfight bude česko-slovenský duel Dag Hoke vs Ján Valovčík. Dag je tvrďák, který těží z dobrého boxu a tvrdých výměn. Ján se specializuje na muaythai a už těšíme se na porovnání výkonnosti obou soupeřů.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!